Darcek kamaratovi k 18, nieco originalne!

Luckaa

ahojte..akurát sa blížia kamoškine narodky (18) a s kamoškou jej chceme kúpiť niečo totálne uletené na čo nikdy nezabudne.. skúste nejaké nápady poslať prosiiiim

v hkjj

ja som kupila brachovi na 18 plysacika sida z doby ladovej:)potom taku haluznu salku deravu z takym futbalistom kdze hra futbal..

svetlana6

ja som si teraz spomenula, ze som kedysi tiez nevedela co kupit kamaratke-spoluziacke k narodeninam (nejaku drobnost) no a ona mala velmi rada oplatky Mila. jedla ich skoro kazdy den na desiatu (som si ju kvoli tomu doberala :) no a ked mala narodeniny, tak som jej kupila 18 oplatiek, tie som nalepila pod seba na lepiacu pasku a na kazdu oplatku som prilepila taky ten samolepiaci papierik a napisala som na ne "vsetko najlepsie k 18!" (ma to akurat 18 znakov) hore som prirobila take usko, mohla si to potom zavesit a kazdy den si odlepit jednu Milu na desiatu :)

freid

alrbo upec tortu, ktora uplne ale identicky vizera ako miska pre psa s granulami...
najdes postup na mimibazar.sk - recepty.
Ja som bola aj v obchode,kde mali take sprostosticky ... fakt som sa bavila na nich ... :)))))-
proste drobnosti ale vtipne a mile .. skus najst taky obchod a sprav mu z takych prkotin darcekovy kosik. Ja som ho nasla napr v Kezmarku.