meškanie menštruácie a schudnutie

klaudia345

ahojte...tak mne menzes meska asi dve mesiace a predtym asi take tri cykly bol divny...je pravda ze somdost schudla tak mozno to bude tym...len sa chcem opytat ci nahodou nmiektora z vas nevie po akom case sa mi vrati?..uz som aj zmenila stravovanie...dva tyzden jem pravidelne a snazim sa zdravo...je to dost alebo este prikratko?? uz som zufala ://

Krtek

Ahojte, ja by som sa chcela spýtať, či je normálne, že pred menštruáciu, ktorá mi už mimochodom mešká vyše 2 mesiace a dostanem ju asi len kvôli dvom injekciám, na ktoré som bola,som pribrala 3 kilá ... je to normálne? dá sa to potom zase do normálu?...vopred ďakujem za odpoveď

simuska

ahoj sima89 aj ja mam taky isty problem tiez mi meskaju 2mesiace len som si este nerobila test.prosim niekoho o radu

ja som

Chcem sa spytat ze mala som naposledy menstruaciu 1.jula meska mi uz cca 5 dni mala som pohlavny styk ale som si ista ze niesom tehotna moze to byt aj z toho ze som bola 12 dni na dovolenke a teraz som este k tomu aj trochu nachladena?Dakujem za odpovede:-*:(

cica mica

dobrý deň ja by som sa chcela spýtať, menštruáciu som mala naposledy 29júna a po nej som ochorela,a brala som antibiotika, mala som aj sex ale viem,že tehotná by som nemala byť, bo to do mňa nedal, a išli sme s gumou.. sa chcem spýtať či meškanie menštruácie môže spôsobiť aj to, že som užívala antibiotika..bo mi meškaju 4 dni :-(..

alča92

ano baby, menzes veľmi súvisí s váhou a s vrstvou tuku, čiže ak schudnete, tak je veľmi možné že prestanete menštruovat a nehovorím to len tak, viem z vlastnej skúsenosti. Obvykle ked sa váha vráti do normálu, príde aj menštruacia...tak veľa štastia a nechudnite zbytočne!!! :D

cilka1990

Ahojte,,moze mi niekto poradit?..Mam taky priblem uz 4mesiace som nemala menstruacie,,ale tehotna som neni,Chcela som vediet ze ci to moze byt neioc vazbe,,alebo je t uplne noramlne,lebo uz som mala 19 tak si mylsimze v otmto veku by uz mala byt stala,,A este ze ci moze stravovanie,,a ot ze osm schudla necelych 6kil nejako ovplivnovat menzes,,Alebo co pomoze na ot aby sa mi spistila,,Dakuem za radu..

tibka

tak ked to spravis raz za cas - napriklad ked ides na dovolenku nic sa nestane,ale urcite by som to nerobila, ze 4x za rok mat kramy... nech sa telo pekne cisti...