meškanie menštruácie a schudnutie

lucka

TO JE super:)podľa mňa je veľmi fajn že ste to tak dlho da sa povedať na túto dobu vydržali... ja som to chcela dlhšie ovela dlhšie vydržať len nejak neviem... trápilo ma aj že som o to prišlal:( ale aspoň s niekým koho mám fakt rada a ľúbim a ktorý je somnou a nie je z tých čo by nechal tiež dievča same tehotne hoci má len 17... a tá antikoncepcia ti neničí pečeň?

leerka

nebala som sa, lebo svojho chalana poznam, on je zatial moj prvy, prvykrat som s nim prisla o panenstvo bolo to v 19tke a viem aky je zodpovedny a ze ak by sa aj nieco stalo, postarali by sme sa aj o babo.....a vlastne on ma prehovoril, ze sa nemusim bat....samozrejme,m ze sa do mna hned nevystriekal...to aj po neakom case....

lucka

leerka- nemal by byť poškodený ved to by sme si určite všimli... a nemala si problém najprv tomu akoby uveriť a isť bez kondomu? Je to zvláštne že jedna tabletka ťa chráni pred otehotnením... ja by som sa aj tým asi bála....a ty si kedy začala sexuálne žiť?:)

leerka

kondom vzdy kontroloval moj drahy, ci sa nezvliekol, a nepraskol....sem atam vytgiahol a pozrel ho..... ja mam tabletky od 19 a nemam problem...sice som musela menit uz trikrat,ale uzivam zase tie co prvykrat, lebo supre mna najlepsie...su nizkohormonalne....ak chces pharmatex, urcite pouzivajte aj kondom,aby ste si boli uple isti, lebo pharmetex nie je taky ucinny ako hak

lucka

leerka- my sme to vždy na konci kontrolovali ale teraz sme na to nejak zabudli...a ako ste to kontrolovali? ale to by sme si všimli nie keby praskol? lebo poškodený by určite nemal byť....a antikoncepcia ti nerobí problémy? ja mám obavu dosť...rozmýšľala som nad pharatexom ale neviem nejak sa mi nechce tomu veriť...určite by som popri používala aj kondomy

leerka

jaaj, tak to mozes mat aj z toho..aj ked si schudla, a ak si chora, tak je tam sanca, ze kvoli tomu meskaju...aj lieky robia svoje....ale ako vravim, ak by neprisli tak navstiv lekara

leerka

ved ked st pouzili kondom a nepraskol nemas sa coho bat...len ho skuste behom suloze kontrolovat, tak sme to robili my, kym som nemala tabletky...ano, asi 2-3xsom sa bala sze som tehotna....ale tak my uz mame skoro 24takze by to tragedia nebola..... a brala som antibiotika tak preto sme si mysleli , ze mozem byt.....ale nic,

lucka

leera- ano som teraz chorá... mala som aj horúčky horzne mi bolo ... schudla som aj nejak 2kg .strašne mi bolo neviem či je to chrípka alebo čo

lucka

:) pokúsim:) ale ked ja neviem ako si mám dať ešte väčší pozor anitikoncepciu ešte nechcem je na to skoro a je to zásah do tela.... a ty mala si niekedy už takéto neistoty?:)