meškanie menštruácie a schudnutie

leerka

tak sa pokus na to nemysliet, lebo ti to nepride .... aj ked je tazke na to nemysliet, viem.....a taka mladucka ...hm

lucka711

leera- dakujem za odpis. :( ach nechápe prečo mi meškaju.. dávali sme si pozor a aj keby bolo niečo s tým kondomom neurobil sa do mna ale vždy vonku...

luyz4

uf ja mam tiez takyto pruser.. ae problem je aj v tom ze sme to robil bez kondomu.. davalis me si pozor je nejaQa sanca zeby som?chudak moje stresuje so mnoua amk aj zly sen.../zatial meska 3 den/

leerka

lucka tak hlavne nestresuj, ved ked ste pjouzili kondom a nepretrhol sa, tak nemaj obavy, tehotna byt nemozes a hlavne, ked ti meska aj dva mesiace...

luckaa711

Ahojte, mám strach že som tehotná,menštruácia mi mešká už 17 deň mala som pohlavný styk ale mali sme kondom a aj tak sa nikdy neurobil do mňa... ale vždy von...myslíte, že je nejaká možnosť?(s kondomom by sa nemalo nič stať žiadne poškodenie)Mensštruáciu ešte nemávam pravidelne raz mi meškala vyše dva mesiace.

bača

Som 7mesiacou po pôrode a asi 3mesiace som brala antikoncepciu zo zdravotných dôvodov som ju musela vysadiť doposial mi chodila presne len teraz mi meška skoro 2týzdne tehotnost som vylučila schudla som za dva mesiace 7kg mam strach lebo som sa na strankach docítala ze moze ist aj o Myóm poradte