Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Larrra

Asdfka

ja som na tom podobne u mna si tiez nikto nic nevsimol, mne zuzovali len spicku nosa, par ludi mi povedalo, ze vyzeram inak, ze lepsie, ale som im povedala, ze mam ine vlasy a vsetci, ze: aha, len jedna kamaratka mi povedala, ze mam mensi nos a druha jej na to povedala, ze kde na taky nezmysel prisla, tak som sa tvarila, ze to je nezmysel a nikto nic nevie, lebo v mojom okoli, by to nikto ani len trosku nepochopil

Asdfka

levandula:

mala som ho dlhy hrbolaty a padnutu spicku, takze mi zosekli hrbol skratili a nadvihli spicku :)
ostatni nevnimaju tvoj nos tak ako ty, mozno to je tym, ze si nikto nic nevsimol ;)
a tebe co robili?

Hannah

Viem že u dr Žiaka by to nebolo zadarmo ale nemam už peniaze na sukromnu kliniku a v štatnej je to lacnejšie možno až o dva roky by so si mola dovoliť dalšiu sukromnu kliniku a tolko čakať nechcem :-( alebo dalšie zadlženie uverom

Hannah

Prosim vas mate niekto skusenosti s operaciou nosa u dr Žiaka z Ružinova? Ake robi nosy? Robi ich pekne rovne a nehrboľate navrchu? Da si na tom zaležať? Prosim o odpoveď potrebujem reoperáciu a neviem komu mam veriť keďže V Interklinik som strašne veľa platila aj niečo navyše a už nemam peniaze na zbytočne rozhadzovanie. Ďakujem

levandula

Asdfka:
..aj islo v tvojom pripade o vyraznu zmenu? ja som mala vacsi nos, a tento "novy" sa mi zrazu zda strasne malicky.. tak neviem,som z toho na nervy, mozno su to len velmi subjektivne pocity, a privelmi sa sledujem.. dakujem.

Asdfka

levandula:

U mna si to nikto nevsimol a nikto ani nevedel ze som na nejakej op bola.
Akurat jeden znamy mi vravel, ze som ina ale nevedel cim to je, a nevie ani doteraz, kedze nikomu som sa o tom nezmienovala.

levandula

ahojte, som po operacii, ktoru som absolvovala pred tyzdnom.. uz teraz viem, ze to bude riadna zmena, na ktoru som asi nebola poriadne pripravena, bojim sa reakcii okolia.. ake mate skusenosti? dakujem..

Hannah

Ten koho nos trapi si rad odoprie ine veci za peniaze a šetri si iba na operáciu. No ked sa operácia nepodari ako to zvyknu hovoriť chirurgovia "hojenim" tak je smutok dvojnasobny ako u tých ktorí mali nos robeny cez poisťovnu v ramci operácie s krivou prepažkou.
A myslite že toto nejakeho chirurga trapi? Peniaze ma a viacej sa nestara. Teda ja mam taku skusenosť, nechcem tu písať všeobecne o všetkých chirurgoch pretože sa najdu aj spravodlivi. No potešilo keby si aj chirurg priznal chybu a poriadne ju opravil. Ale nie bez penazi už nie je ani inšpiracia pre dobre odvedenu reoperáciu.

l-i-l-k-a

Hannah
mas uplnu pravdu!!! ked si predstavim, co vsetko som si mohla za tie peniaze kupit... co vsetko som si kvoli tomu odoprela..je to fakt velka paalka, ked som tam isla, tak mi priatel vravel, ze nechape... ze radsej sme mohli ist na nejaku paradnu dovolenku za tie prachy... len ja som bola vtedy tvrdohlava a chcela som si splnit sen... bohuzial dopredu clovek nikdy nevie ako to dopadne, ...

Hannah

Lilka
Však ťa to štve o to viac keď si pomysliš aj nato koľko peňazí ťa to stalo a koľko inych veci si mohla za tie peniaze mať. Ja uplne chapem tvoje pocity, tiež sa tak citim.