Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

peter25

Maya, aby som zodpovedal tvoju otazku, ked som 14 rokov mal som uraz tvare, vylomil sa mi nos do strany, bal som sa ist lekarovi tak som si ho vratil na miesto, zle zrastol, nedalo sa nim dychat, bol hrbaty a taky vselijaky, 12 rokov som nevedel co s tym a tak som sa pred 2 rokmi rozhodol, a siel som do toho. Nelutujem. Dolezalovi som povedal, co chcem jak chcem, doniesol som mu fotku upravenu v photoshope, spravil som si nos podla toho ako bol predtym, a este na drzovku som si tu fotku zobral na operacnu salu :D ale on vedel, ze ja som drzy a myslim, ze sme si ludsky sadli a preto bol ochotny

peter25

Maya, aby som zodpovedal tvoju otazku, ked som 14 rokov mal som uraz tvare, vylomil sa mi nos do strany, bal som sa ist lekarovi tak som si ho vratil na miesto, zle zrastol, nedalo sa nim dychat, bol hrbaty a taky vselijaky, 12 rokov som nevedel co s tym a tak som sa pred 2 rokmi rozhodol, a siel som do toho. Nelutujem. Dolezalovi som povedal, co chcem jak chcem, doniesol som mu fotku upravenu v photoshope, spravil som si nos podla toho ako bol predtym, a este na drzovku som si tu fotku zobral na operacnu salu :D ale on vedel, ze ja som drzy a myslim, ze sme si ludsky sadli a preto bol ochotny

peter25

Maya, aby som zodpovedal tvoju otazku, ked som 14 rokov mal som uraz tvare, vylomil sa mi nos do strany, bal som sa ist lekarovi tak som si ho vratil na miesto, zle zrastol, nedalo sa nim dychat, bol hrbaty a taky vselijaky, 12 rokov som nevedel co s tym a tak som sa pred 2 rokmi rozhodol, a siel som do toho. Nelutujem. Dolezalovi som povedal, co chcem jak chcem, doniesol som mu fotku upravenu v photoshope, spravil som si nos podla toho ako bol predtym, a este na drzovku som si tu fotku zobral na operacnu salu :D ale on vedel, ze ja som drzy a myslim, ze sme si ludsky sadli a preto bol ochotny

Carie

Maya: jo, presne ja mam rovnaky vkus :-) Chlap ma byt chlap a nie nejaka zozenstelina. A u zien sa mi tiez nepacia tie, co maju prilis vela plastik a tu umelinu na nich hrozne vidiet

Maya_chic

carie - si celkom trafila klinec po hlavicke, mne sa tiez pacia "nedokonalejsi" muzi :D ja som to tu uz pisala, videla som na zahranicných strankach dokonale mini babikovske nosy na chlapoch a stratili pre mna sexeapil, neviem si predstavit žit s takou barbinou v chlapskom vydani, aj ked moj muz ma napr. pekny nos od prirody, kurnik :D

Carie

Ano dobry link, myslim toho jej madara :) Ten ma nos jak nejaka niekolko krat preoperovana zenska celebrita. Taky zensky, cely je nejaky zensky, nepaci sa mi

Maya_chic

peter - dik, odpisala som, operacia dopadla k spokojnosti, cize ty si isiel iba na prepazku a chirurg aj poopravil? to je nejaky zazrak :D

ah veru zienky, chirurg by vedel opravit smutnu dusu, ja cely den myslim na svoj nos, ze chcem iny a veru sledujem aj ludi a ich nosy po vonku

Lucia203

Niektorí maju nosy sumerne a niektorí nie. A my čo sme išli na operáciu chceme nosy sumerne ako ma 50% ľudí na svete a nezaplatili zato ani korunu pretože to maju od prirody.