Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

peter priznaj sa, ze ty mas krasny nos :D

no MIchal ma podla mna tiez nos pekny, cojaviem, neriesila by som z boku sa mi vyslovene paci

Maya_chic

michael - tak ber, ze nos nie je vsetko...bud rad ze si zdravy, ja ako taka kvoka beham po doktoroch lebo stale mi nieco je

peter25

Videl som uz par nosov od ludi tuna, videl som aj Michalov...a uprimne Michal, rychlo zajdi psychiatrovi/co ostatne odporucam viacerym zucastnenym az na vynimky, ktorych nosy som naozaj videl a nezavidim/. Mas nos bez hrbolu, neviem podla coho sudis ze je ten nos dlhy alebo co, ty si sa tu od tych hysteriek napocuval kazdy kvikot a pind a teraz to vsetko aplikujes na seba. Z tych fotiek je sice prd poznat, ale naozaj zpredu nevidim ziadnu deformaciu. Rychlo sa zacni liecit kym nebude neskoro, toto je fakt velmi zle, velmi velmi zle.

Maya_chic

carie - mna by vystrelo, keby mi neurobil vacsiu zmenu, nevyhovel by ani vtedy keby som povedala ze chcem mini nos?

Maya_chic

lucia - letenka draha ako cela opercia haha..no ktovie kolko dolarikov stoji operacia, ale to by sme sa iné čaje vratili

Carie

Maya: mne tam z toho hrbola tiez trocha nechal a hlavne ked sa zamracim, tak to vystupi este viac. To som predtym nemala. No v kazdom pripade je to trocha lepsie ako bolo.

Lucia203

Michael nie smrť ale našetri si na reoepráciu. Po roku môžeš isť znova a dovtedy si našetriš. Ja by som to na tvojom mieste ešte skusila je zbytočne sa trapiť ak nie si spokojný pomôže iba reoperácia, horšie to už nebude. Iný chirurg ti zbrusi aj hrbolček aj upravi špičku... Mna tiež moc nič nebavi len čakam na reoperácie ale verim a citim to tak že už to bude dobre. Skus aj ty tak myslieť.

Maya_chic

lucia - ježiši, ale dufam, ze nie ten istý ta 4 krat operoval, nos este drzi? tak toto je moja nocna mora, ja na tu prvu neviem ci nahrabem a 4? nehrozi :(

Carie

Ja som bola u Kovaca len na jednej kontrole, potom som isla do Anglicka. Vtedy som uz nemohla viac cakat a chodit na dalsie kontroly, lebo som sa zadlzila, potrebovala som uz zarabat. Uz si nepamatam, ci mi na tej jednej kontrole skusal nos, ci sa dobre zrastol.

Maya_chic

michael - prepac, ale rozrehotala som sa, ze zoperal tak aby ti vadil aj po ooperacii, no, ale divim sa, ze ked sekal nos do rovna, ako s amu podarilo vytvorit hrbol, nema nahodou uz nejake stare, ohnute nastroje? :)