Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

Michael - mrzi ma, ako sa citis, ako to vlastne bolo pred operaciou? povedal si JASNE co chces? ja mam napr. fotku, uz riadne ožižlanu haha - nosu aky chcem a tu som ukazovala chirurgovi, zial z operacneho stolu som sla domov, no ktoie ako by to bolo dopadlo. Napr. ja poviem, skratit, znižit, zmensi dierky, upravit spicku, proste VSETKO, nech ziadneho nenapadne urobit nenapdnu zmenu za 1000 eur!

Michael86

Citim sa velmi zle ja som dufal ,ze sa zbavim toho trapenia s nosom ,ze tam nebude ten hrbol a ze budem mat po tych mnohych rokoch komplexov,sebapodcenovania,roznych narazok okolia na moj nos konecne pokoj no bohuzial tento sen sa mi neslpnil.Neuspech nemozem pripisovat stastiu respektivne nestastiu ,ale mojej volbe chirurga cital som tu velmi vela prispevkov kde sa mnohi vyjadrovali ,ze su nespokojny s pracou dr.Kovaca pisali aj o tom ,ze robi prirodzene nosy no bohuzial az tak prirodzene ,ze po operacii sa vo vacsine pripadoch zmeny nedockate ja neviem stoji to za to ?Menší hrbol za 850e ?A ziadna ina zmena ?Cisto zrezat hrbol a nic viac z hladiska estetickeho ?Na tom video dr .Dolezala je to pekne vysvetlene ked sa urobi jedna radikalna zmena v mojom pripade je to odstranenie hrbolu treba urobit aj zmenu inde aby ten nosanek nebol pridlhý uz nemam slov som sklamaný maximalne mam to co som mal svoj starý hrbolatý nos s nesumernou spickou...Nemam chut na nic nechcem stretnut nikoho kto ma pozná hanbim sa ako pes ,lebo mi hovorili ,ze vymyslam.Nechapem ,ze ten Kovac ma este gule si ma pozvat na kontolu po tom co mi vyviedol ked mi daval dole tu fixaciu nedal mi zrkadlo aby som sa pozrel az potom ked mi to zalepil leukoplastom ma poslal pozriet sa do akehosi provizorneho zrkadla co ma zavesena nad umyvadlom,takto sa na kvalitnej klinike urcite nespravaju .

Lucia203

Michael86
Viem presne ako sa citiš ja som toto preživala po každej operácii nikdy mi ten istý chirurg nedokazal spraviť sumerny a rovný nos spredu aj z profilu. Teraz som si zobrala uver a pôjdem inam. Je mi tiež luto tých penazi aj za prvu operáciu aj za ten uver ale čo už keď som sa nato dala chcem mať aj nos pekne urobený ako ma asi väčšina operovaných, len oni nemaju dovod sem písať su po operácii spokojný, štastný a nemaju dôvod navštevovať taketo fora, žiju dalej. Len my čo mame takuto smolu to tu čitavame a píšeme.
Inak môj chirurg robi tiež prirodzene nosy, väčšinu krive spredu aj z profilu. Nikto si nevšimol že som bola na operácii ale ako si spominal že skôr by som ju potrebovala :-)

Michael86

Mojmu nosu uz nepomoze ani svatená voda ten hrbol je len o trochu menší za 850e dakujem pekne som mohol ist radsej na peknu dovolenku ,alebo si kupit nieco potrebne no teraz sa prepadnem od hanby co vsetci vedia ,ze som isiel na zakrok a budu krutit hlavami ze kolko penazí som vyhodil za nic a tí co nevedia si určite nič nevsimnu ,ze sa stala nejaka zmena ist ku Kovacovi na esteticku upravu nosa nema vyznam.

jajka555

na tie nesumernosti sa vykasli, prechod medzi chrupavkou a kostou sa ti zmeni,aj mne sa to zmenilo.. koza este dosadne, nos sa meni mesiace. masiruj a prelepuj, este to vies ovplyvnit

Michael86

Jajka mam hrbol akoby nie hrbol tvori aj trochu z hrbola co ho uplne nezrezal a este aj koza ktora sa nezrastla dobre tam kde bol ten hrbol tak vyčnieva a k tomu este zle polamane kosti po stranach nesumerny prechod medzi chrupavkou a kostou viac viditelna nesumerna spicka viac viditelne zahnutie nosa do strany ze lepsie ?Vtedy mi bolo vidno len hrbol teraz mi vidno vsetky nesumernosti .

jajka555

tak pofot a posli, nech vidime co mas na mysli. a horsie to nemoze byt ako pred op, nemas hrbol aspon nieco pozitivne, nie?