Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

silviklh

CArie,bohzial nie,mne to iba moj plasticky chirurg povedal,ale davn oso mto pocuala,ale necitala.a ja uz vidim vysledky toho masirovania

Asdfka

Maya:

Tak zas som nebola, lebo zas zdravot. problemy mi to nedovolili.
Ja neviem ale myslim si, ze to uz je nejake znamenie, uz nemam ani chut sa objednat 3x a nemam chut na ziadnu operaciu ist :///

Chcem sa spytat na akych klinikach si bola ohladom nosa :)

Michael86

Aj na odbery idem tak ,ze sa nenapijem ani vody ,lebo som si myslel ze tak to treba potom som mal taku hustu krv ,ze ju sestricka ledva vytiahla to je tych 142,9 husta krv mal som xnut aspon liter mineralky mozno by to bolo lepsie .

Michael86

Ja som potreboval zmenu nejaky pozitivny impulz na novy zaciatok veril som ,ze horsie to nemoze byt a ak by to dopadlo dobre bol by som tak vnutorne spokojny a odhodlany zit takto dalej nevladzem ja mam uz dlhe roky stavy z toho nosa predstava ,ze bude konecne dobre bola ako sen len skoda ,ze sa mi takto 5 dni pred op rozplynul.Ja si uz neverim mam stavy z toho nosu je to chore viem no ide to na psychiku to kazdy musi uznat co ma taketo problemy ak by neslo neriesil by som to,lokalku nechcem tam je aj mensia sanca na uspech pri lokalke a dr ku ktoremu som mal ist ani v lokalke taketo veci asi nerobi mozno nejake opravy ...Pockam si zajtra na oficialne stanovisko od internej dufam ,ze uz ona mi bude vediet povedat ci sa s takymi vysledkami da operovat ,alebo nie dufam ,ze mi to nepovie az anesteziolog ...Robim sceny je mi to trapne no bol to dlhe roky moj ciel a na cielovej rovine to stroskotalo.

Michael86

Peter tak ja by som chcel normalny nos bez hrbu naco ma byt s hrbom?A na dennom svetle je to este vyraznejsie tie fotky su v pohode realita je este horsia ...

Michael86

Carie ta sestricka mi nic nepovedala ,lebo je to len sestricka moja obvodna ma dovolenku tak odbery mi robila sestricka mozno mi nic nechcela hovorit ved mi povedia na internom a neviem ,ale takto zit dalej nechcem teraz sa mam zmierit s tym ,ze nic z toho nebude po tych vsetkych krokoch vybavovaní pozicky atd som ju mohol vybavovat az po predoperacnych boze ci som bol naivný ,ze budu dobre ...Teraz rozmyslam co urobit nemienim jest nejake tabletky na zlepsenie stavu ktory sa uz asi nezlepsi a zit s tym zlomenym nosom a s pocitom ,ze nemozem ist ani na pivo ani na zabavu toto je fakt rana pod pas riadne ma tresta tento zivot to radsej nech mam pokoj navzdy ...

silviklh

CArie,nemasirujes??a to preco?ved to si este mozes ten nos vytvarovat,jak chces....a nie,ja si nevyplachujem vincentkou