Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

Michael86: no ja ked som isla na tu prvu opku, tak tu na Kovaca boli len same ody, aky je dobry a tak, preto som k nemu isla, nechcela som nic riskovat, hoci ja som z BA a on je v BB a mala som to vcelku daleko. No skusim to nejak odfotit a poslem.

Michael86

Silviklh:
Este mam otazocku co ti vlastne operoval dr.Cerven len makku cast nosa ,alebo celkovu operaciu ?Napraval ti aj prepazku ?

Michael86

Aj dr Kovac je odbornik no po tom co tu citam fakt mam dost mam taky pocit,ze vlastne nikto nieje spokojny s jeho pracou az na pár stastlivcov .

Michael86

Silviklh:Rad by som sa ta opýtal kolko si čakala na termin operacie po konzultacii ?Myslim co sa nosu tyka :)

Michael86

Carie budem velmi rad ak mi posles foto urcite mi to pomoze sa rozhodnut nevadi ,ze je to trochu opuchnute nech vidim co ma caka, dakujem ti pekne michael866@azet.sk

Carie

Lucia chapem ta, inak ja som tiez typ, co sa hrozne nerad sudi ci podobne. Raz som skusila akurat podat na jedneho chalana trestne oznamenie, pretoze o mne vypisoval na internete klamstva a pritom sam bol podvodnik a zlodej. Nepodala som to hned, ale ked s tym ani po dvoch rokoch neprestal a obcas sa mi stalo, ze mi kvoli tomu napisali cudzi ludia, mala som toho dost. A vysledok? Policajt sa ku mne spraval, akoby som ja bola ten zlocinec. Bol velmi neprijemny. Raz mu skusal volat, aby ho pozval na vysluch, ten nebol doma, nechal odkaz u jeho otca ale nikdy sa neozval. Tak sa na to policajt vyprdol a zalozil ad acta. V tejto republike sa fakt spravodlivosti nedovolas.

Lucia203

Carie
žalobu nie načo kašlem na nato aj tak mi to nepomôže a nemam nato naladu. Postači mi ak ho už v živote neuvidim a zabudnem že existuje. Sam si zato môže mala som ho zo začiatku celkom rada ako človeka ale potom sa zmenil hrozne ak mal robiť opravu. Akokeby som boa prva v jeho živote čo chce niečo oparviť a pritom je uplne normalne že sa niekedy po operáccii ešte dorabaju nedostatky. Aj u toho naj odbornika a zato sa nemusi hambiť pred sestričkami.