Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

asdfka - ano, aj s anestezou, mala som byt operovana u nich, ale zial okolnosti vysli, ze som nebola a Chirmed mali rovnu tisicku pred par mesiacmi to viem :) blbe je, ze tie ceny operacii sa z roka na rok zvysuju

Maya_chic

asdfka - vraj je velmi prijemny, pocula som, ale sam pri operacii urcite nebude :) vsimla som si, ze zdvihli ceny, nedavno to bolo 1000 eur, dost o 100 eur :( standart akovsade je tých 1000 e, Rastislavka ma nejakych 960 eur

Asdfka

No neviem ci tam bude zrejme hej, ale operovat bude Magdo, on mal som mnou konzultaciu :). A bola aj som z neho nadsena :)

50€ za rezervaciu terminu zvysnych 1050 doplatim v den operacie

Maya_chic

asdfka - ahoj, ja som tiez z Kosic, Kacmar pri operacii nebude, preco? inak aj orl lekar by ta mal operovat, ked chces aj prepazku, budem ti drzat palce...

Asdfka

zdenka:

Uz som bola vyplatit zalohu, uz je asi aj tak neskoro :/.
Cely vecer som studovala recenzie a citala som o nich a ziadnu kritiku som nenasla na nich. Len to co si ty napisala. Na zdravi a zzz ich kazdy odporuca tak ja neviem :/.

Aj mna by zaujimalo co ti pokaslali.
A operovat ma bude Magdo.

Maya_chic

Zdenka - prosim ta mozes mi napisat viac co ti pobabrali? ja som na 95% rozhodnuta, ze pojdem k nim, treba mi urobit aj prepazku plus zmensit nos chcem, ale teraz si ma s Chirmedom nastrasila :( na stranke co maju nosy sa mi pacia...

kam potom ist :(