Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Shark

jajka555
co by ma zaujimalo? ako je to s tou chrupavkou, ona berie vyzivu z okoliteho tkaniva? na ako dlho je takeho riesenie? niekde som cital, ze tieto stepy sa mozu aj uplne vstrebat... je to nejako viditelne, ze je tam nieco vlozene?
inak drzim palce, nech ti to dopadne dobre :)

Deria

@Michael86,
no konecne mudre slovo! Presne tak, zaoberaj sa radsej tym, ako si zistit dobreho chirurga, tu na fore mas tiez moznosti a nie pomyslat na smrt! Ja ta chapem, ze je to deprimujuce, tiez som s tym mala kedysi problemy a chcela som mensi nos ale dnes som rada, ze som si to nedala urobit. Ale ak je to u teba take zle ako pises, tak treba urobit vsetko preto, aby si si ten nos dal operovat a nie rozmyslat nad smrtou! Moja kamoska mala velky, orli nos a napadnikov mala naozaj dost, lebo inac bola pekna a pritazliva ale tiez kvoli tomu nosu psychicky trpela, tak sa dala operovat. Uz roky je stastna, ma pekny nos a konecne sa netrapi.
Hlavu hore!

Michael86

Preto treba dbat na vyber chirurga kym som nezacal citat toto forum aj ja by som isiel hocikde za lacny peniaz si to dat urobit no ked uz mam ist do toho tak nech to stoji aj viac,ale je to na cely zivot preto sa treba zverit len do ruk odbornika skutocneho a nie len nejakemu lahostajnemu cloveku co mu je jedno ako sa ten clovek bude potom citit naco taký lekár je lekarom ved skladali tu prisahu no asi je to pre niektorých len formalita ...

Kaili

666_martinka
To si mala štastie že sa to chirurgovi podarilo. Ak by nie a tvaril by sa aký maš ten nos pekný aj keby bol celý do strany tak, by si nadavala na celý svet tak ako ja :-((

666_martinka

mne plasticka operacia nosa zmenila zivot! najlepsia vec aku som kedy spravila..som rada ze som si ho dala spravit v 16tich a netrpela som komplexami dlhsie..

666_martinka

mne plasticka operacia nosa zmenila zivot! najlepsia vec aku som kedy spravila..som rada ze som si ho dala spravit v 16tich a netrpela som komplexami dlhsie..

Karin xxx

Seli22
myslíš že ani jedna kontrola po odstraneni dlahy??? To nie je veľmi zodpovedné od neho. Čo ak niekto bude mať problem s nosom ako ty, napr po mesiaci a bude si myslieť že problem čo ma je normalny a pritom to bude niečo čo treba reoperovať? A on to neskontroluje lebo kontroly nerobí? Hm a isť za nim sama ak si bol istý že je to na 100% dobre a aj bude tak neviem či by som mala odvahu isť k takemu sebavedomemu človeku. Nato si sa mala spýtať kým si šla na operáciu ako je to s kontrolami. Teraz len dufaj, že nezažiješ to čo tu spominali diavčata nižšie. Oni neviem u koho boli sice.

Michael86

Ja sa smejem zase skoro stale aj ked si uvedomujem ze ked sa smeje ten nos je este horší ,ale fakt niekedy sa smiech nedá odlozit a zatial kym nepojdem na operaciu musim sa proste zmierit s tym ,ze nos mam hrozny stale a vzdy v kazdej situacii no najma z profilu minule za jeden vecer v bare sa ma vsetci co som stretol opytali ,ze co mam z nosom no vzedy som si z toho robil este srandu ked som mal par poharikov v sebe ine to je uz ked som triezvy atd uz pomaly sa izolujem od spolocnosti aj ked stale niekto otravuje ze pod tam alebo tam no tazko sa im vysvetluje preco nejdem no uz sa to musi zmenit na jar chcem zacat new zivot s aspon trochu lepsim nosom necakam zazrak len nech sa to zlepsi sám som si to chcel napravat a este sa to zhorsilo uz mam obavy ,ze ci taký nos tak hrozne krivý sa dá vobec operovat ze ci ked to chirurg uvidí nedá od toho ruky prec ...