Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Tina11

Ahoj, chcem sa spytat, ci niekto, kto bol objednany na reoperaciu, ziadal okrem opravy este zmensenie nosa a zaoblenie alebo skratenie spicky, alebo inu zmenu, ked nebol spokojny s tvarom alebo velkostou. Dik.

julia123

Shark prečitala som si tam to meno, on ta operoval prvý či druhý krat? Tento mňa neoperoval ale jeho kolega.

Shark

Julia123 tu si najdi toho, ktoremu sa odporucam kazdemu cloveku, co niekedy bude o nejakom, hociakom zakroku rozmyslat, so sirokou obklukou sa vyhnut:

www.kardioklub.biznisweb.sk
Je to masiar, jedine, co ho zaujima je ako vytiahnut z cloveka eura, pre neho si iba kus masa

Shark

Julia123 tu si najdi toho, ktoremu sa odporucam kazdemu cloveku, co niekedy bude o nejakom, hociakom zakroku rozmyslat, so sirokou obklukou sa vyhnut:

www.kardioklub.biznisweb.sk
Je to masiar, jedine, co ho zaujima je ako vytiahnut z cloveka eura, pre neho si iba kus masa

danka 0

Sabina1205
prosím ťa chcem sa opýtať že tam u dr Doležala sa tak dlho čaka na termín op. 2-3 mesiace? Alebo ty si chcela isť na ten termin čo maš? A ak si bola na konzultacii bol tam iba dr, alebo aj sestrička? Lebo pred sestričkou neviem či by som mu presne vedela povedať aký nos chcem... a ešte jedna vec ako si sa k nemu dostala? Viem že je v amb. iba v utorky tak si sa tam objednala cez neho na maili na niektorý utorok? Ďakujem Ti za odpovede :-)
Ja by som tiež potrebovala jednu asi menšiu opravu nosa no a on ak je s tými nosmi už dosť skusený aj ORL tak u neho je väčšia šanca na dobrý výsledok :-)

julia123

Shark
prosím ťa napísal by si kto ťa operoval prvy a kto druhý krat? Aby sme vedeli. Ak nechceš sem prosim na mail? Mam tušenie že ťa operoval aj ten čo mňa. Ďakujem julia123@azet.sk

Shark

Michael86 dam ti radu z vlastnej skusenosti... kasli na cely hrb, zober prachy, peknu babenku a uzi si ich. ja som mal problem kvoli urazu, teraz uz viem, ze to nebolo vobec nejake extremne, mal som len tie najkrajsie babenky... teraz to mam "napravene" a som sam a najradsej by som to cele vratil spat.