Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Oriesok_

To fakt? Ti normalne povie napr že o pol roka na kontrolu a ak napr stále nie je niečo OK tak znova kontrola napr o 3 mes.? ...? A namoniec možno navrhne aj nejaku upravu sam?

Oriesok_

Danka 0 mam tušenie že nas operoval ten istý, napíšeš mi na mail kto ťa operoval prosím? Katrin_2122@azet.sk. Ďakujem

Oriesok_

Ale normalne mam nervy už, :-) lebo čakam rok jak taký debil kym pôjdem na reoperáciu, počitam dni ktore su neskutočne dlhe, verim chirurgovi ktorý mal už nejake čudne spravanie a nakoniec to aj tak mam zle opravene, len preto že mi nedal šancu mu to normalne vysvetliť čo chcem. Ale on vedel čo na tom chcem opraviť len sa robil blbý, ja to nechapem. Behal po amb. jak splašeý a ja v tej jeho rýchlosti aby som mu rýchlo povedala čo chcem nenapadlo povedať že to chcem mať navrchu hladke a nie hrbolčekove. Veď je to vidno spredu pol cm jamka asi 2 mm dovnutra a zboku 2 mm hrbolček. Bože akoby robil nosy prvý týždeň v živote že nevie ako ma vyzerať normalny prirodzený nos.

Jana C

MRKVUS
keby mi dá facku, tak si tu s Vami už nepíšem. Dlaňou mi pritlačil nos celou silou (2 metre, 100 kg) asi na 30 sekúnd. Myslela som, že ho zabijem. To, že nevedel o mojich plastikách ho vôbec neospravedlňuje. A potom sa len smial... Zázrak, že to ten nos vôbec vydržal, aj keď mi trochu poklesla špička. No uvidím, čo povie doktor.

Oriesok_

Mrkvus Ďakujem to som chcela vedieť, myslela som si že to tam ma byť hladke ako prirodzený nos a dr mi to zle zbrusil. Aj keď to stlačim tak do minuty tam mam 2 mm hrbolček znova :-) Ale do pol roka to budem prelepovať a stlačať. K môjmu dr už nemôžem isť, ten ma už nechce ani vidieť, videla som na nom že ho to obťažuje, bol naštvaný že som prišla na opravu a nepačil sa mi nos čo mi spravil. Fajn, nie je jediný na svete, kašlem na neho len je to nespravodlive, že niekomu chirurg navrhne aj sam od seba pri KONTROLE niečo opraviť a ja pridem, najprv na mna nakriči s nervoznym hlasom a nakoniec pri operácii to aj tak dobre neopraví. Ak sa mi to do pol roka neupravi pôjdem inam lebo navrchu mam nos ako vlnovka, od vrchu najprv rovno po kosť potom 2 mm priehlbinka a potom 2 mm kopček. Je mi to aj vidno a takto to nechcem :-((. A to som si myslela že sa mi to tratí ale zatiaľ zmenu nevidím.

mrkvus

Jana C

dúfam, že už to nie je tvoj priateľ....že si mu dala zbohom, pre tvoje dobro, ak to spravil raz, tak sa to môže kedykoľvek opakovať.. o násilí som písala diplomovku, takže o tejto problematike niečo viem... ruky prečo od takých mužov...

mrkvus

Jana C

ďakujem za tvoje predchádzajúce slová, uvedomila som si, že máš asi pravdu, len som to potrebovala počuť, resp.aby mi to niekto povedal tak narovinu (myslím to v dobrom.

To myslíš, akože ti dal facku? a pritom ti zasiahol aj nos? no to je sila... nemám slov :-(