Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Oriesok_

Aha takže medzi nosnými dierkami zvnutra rezal :-). To bude aj mne :-(. Potom ti po týždni vybral stehy odlepil leukoplast a hotovo? Alebo si to mala prelepené dva týždne? A vidiš na tej špičke že ju maš podvihnutu tak ako si si predstavovala?

liza8

oriesok

viem, co mi robil, ked som bola pri vedomi :)...operoval ma cez pravu dierku, robil rez na tom istom mieste ako pri prvej opke, oddelil tak kozu zhorana tej strane mi aj zarovnal chrupavku a potom mi zosil spicku, aby sa podvihla, tot vse :)...nos je v pohode, ale aj predtym bol :D...jamka tam stale je, ale mozno bude menej vyrazna, ked opacna strana uplne odpuchne...mam uz 2 tyzdne od opky, a celkom rychlo to odpucha

Oriesok_

Liza8 narezaval ti iba prepažku zvnutra? Alebo aj jednu stranu v nosnej dierke aby ti ubral z tej druhej strany? Či nevieš?

liza8

oriesok

ci by som isla znova dat si robit nieco s nosom, tak to 100% nie :D:D!!! Ale nie preto, ze to bolo horzne, nebolo to hrozne...celkovo to hodnotim menej neprijemne ako celkovu anestezu, pretoze to som bola unavena, znicena, musela som cely den trcat v nemocnici a s infuziou v ruke, co mne osobne bolo neprijemne...takze radsej toto. Injekcie bolia, ale sama som bola prekvapena, ako som ich zvladla... Lenze nakoniec mi jamku vobec nevyplnal, lebo povedal, ze sa to boji, ked to nie je max. velke a zbrusil mi trochu opacnu stranu, nech sa to vyrovna a jemne podvihol spicku. Zevraj sa tym trochu ta jamka strati. Na nose uz nic nemam..dlahu som ani nemala..neviem zatial povedat, ci je to lepsie alebo horsie...proste zase ine. Kazdy nos ma svoje vyhody a svoje nevyhody..Ale je dobry.

S1M

Oriesok
Nie je to take hrozne, fakt. Prezijes injekcie a potom sa to uz da. Zazila som uz ovela neprijemnejsie veci. Myslim, ze trhanie zubu je neprijemnejsie ako toto.

Oriesok_

Fungovať hneď to hej. Lenže prežitie toho všetkeho okrem injekcii ako sa ti rýpe v nose, to neprijemne ťahanie ako citiš... to všetko by si si dala robiť znova ak by bolo treba? Mam jednu kamaratku ona bola raz v lokalke ale povedala že nikdy viac by v lokalke neišla. Asi každy to zvlada inač.
A ako to vyzera? Ešte maš leukoplast, alebo dlahu?

liza8

ano, uz mam po..a injekcie boli neprijemne, ale inak som nebola vobec taka znicena a unavena ako po prvej...hned som mohla normalne fungovat

Oriesok_

Tchibo aj ja ti prajem aby sa to podarilo.
Liza8 už maš po reoperácii? Ake to bolo? Neprijemne? Či ešte si nebola?

tchibo

Baby, tak i drzte palce, v pondelok idem na to, vysledky uz mam odobrene.
Juj bojim sa toho celeho, ale veri, ze to dobre dopadne ako Lize8. Ked budem moct, urcite sa ozvem.