Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

tchibo

Mircatko, prosim, mohla by si aj mne poslat foto -pred a po. Tiez mi budu lamat aj kosti, zmensovat aj spicku atd. Hlavne som zvedava, ze ako to asi vyzera po tyzdni, kedze ja budem musiet fungovat potom uz uplne normalne, kedze mam 2 deti. Moja otazka je, ci sa bude dat chodit medzi ludi - aspon do obchodu. Alebo budu na mna pozerat akoby ma niekto zbil? Ja uz mam do popky cca 1mesiac, tak nech sa mozem pripravit - pripadne kupit poriadku siltovku s dlhym siltom:) dakujem
lenitnes@gmail.com

Lucia2 a ty kedy ides? alebo si uz bola?

mircatko

Lucia2:

Ahoj, stehy mam len vo vnutri nosa. Inak nic nevidiet. Len mam velmi mastnu T-zonu, takze plet mam v dost desivom stave. Ale to prezijem, len nech vsetko ostatne je ok :) Na kontrolu idem o 3 mesiace. Foto poslem neskor :)

Lucia2

A ešte by som sa ťa chcela opýtať potom ideš aj na kontrolu napr po nejakých mesiacoch? Poslala by si aj mne prosim foto? lucia.s@azet.sk Ďakujem

mircatko

Bola som u neho na konzultacii minuly rok vo februari. Dohodli sme sa na termine, 5.5., ale mala som zle predoperacne vysetrenia, tak sme to museli zrusit. No a tento rok v maji som mu napisala, ci by to slo niekedy pocas prveho juloveho tyzdna. Ponukol mi dva terminy, z ktorych som si mohla vybrat. Takze tak ;)

Asdfka

Nemusis sa malovat, mne staci len ten nos, ze ako je spraveny.
A jazvy po zosivani nevidno?

Ja si budem asi musiet pozicat :D lebo uz to cim skor chcem mat za sebou a cim dlhsie budem cakat tym vacsi strach.

mail: asdfka@azet.sk

mircatko

Ak chces, daj mi mail. Poslem ti fotky, ale az neskor, nechcem sa teraz prilis malovat, opuchnuta uz az tak nie som, dokonca som ani velmi nebola, len zo dva - tri dni. Mam este taky zlty monokel pod okom, ale uz nie je az taky viditelny. Opuchy su este zvnutra nosa, ale na to ma dr. upozornil pred op, ze si to bude opuchat a odpuchat, jak sa mu zachce a este mozno dost dlho :) Nuz, ja som setrila rok, ale slo to, ked mas takuto motivaciu :) Neboj sa, pojdes sa ukazat a on ti vysvetli, co treba s nosom robit. Kazdy pripad je individualny. A neboj sa ani bolesti... vobec to neboli, teda tie lamane kosti, resp. zbrusovany hrbolcek, jedine, co bolelo, boli tie zosivane miesta, na okraji nosa, ale kvoli tomu som zas netrpela, asi 3krat som si dala kvapky algifen a bolo :) a este tamponada je mierne neprijemna, ale dva dni zvladnes :) Drzim prsty, good luck ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.