Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

chantal333

davidoff mozes poslat aj mne foto? som dva dni pred vybratim stehov a odhalenim noveho nosteka - gabriela.stancikova@gmail.com

Marko

davidoff dakujem za foto no tebe to urobil fakt pekne ale tebe len ten vonkajsok robil? no mne musi aj aj tak hadam to dobre dopadne

davidoff

Marko, elviek

áno len jednu noc strávite na klinike, potom idete ráno domov. Na nose máte dlahu, tá sa zvykne nechávať až 2 týždne, je to individuálne. Po niekolkých dňoch sa vyberá tamponáda z nosa, potom sa dáva dolu dlaha, vyberú sa štichy, nosík napuchne, potom odpúcha, začnú masáže a tak....... Hlavne ale že to nebolí, mňa teda a známe ktorým robil doktor Červeň nos to vôbec nebolelo :)) Čo som veľmi rada samozrejme.

Marko

Davidoff: moj mail je-storry123@azet.sk budem ti vdacny ak mi posles dake fotky a to staci tam lezat len jednu noc? a potom si mala nos v dlahe alebo tak?

davidoff

Marko

áno ja som mala celkovú rhinoplastiku, robil mi kosť, sekal, zmenšoval, trochu skracoval, zužoval nosné dierky, celý je užší a naozaj som veľmi spokojná. Napíš mi Tvoj e-mail a pošlem Ti nejaké foto a stálo ma to okolo 1500 EUR. Presnejšie: platba za 1 noc+stravu 150EUR+celková anastéza 330EUR + celková rhinoplastika nosa 980 EUR

Marko

ano Peťo mam po uraze a nos krivy z vonku i z vnutra o Dr. Dolezalovi som nepocul ja sa chystam na konzultaciu k dr. Cervenovi v BB ma celkom dobre referencie ale totalne netusim kolko cely zakrok moze stat...Davidoff tebe robil zlozity zakrok? mozes uviest aspon pribliznu sumu co si celkovo dala za opku? dakujem