Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

davidoff

wara

a nedávaj si to pred OP-kou nosa, až po si to daj, aj doktor Ti to povie, lebo pri OP-ke nosa sa Ti nos môže skrátiť a pera zdvihnúť, určite počkaj až po.

davidoff

Wara

to druhé ml som si dávala už dávnejšie a nemám to ešte ani odfotené :) je to plnšie ako to prvé, ale tak decentne, musím pofotiť a potom pošlem.

Wara

davidoff
prosim mohla by si mi poslat fotku svojich pier, uz si mi ju raz posielala, to bolo po jednom ml, tusim, ze v decembri si isla aj druhy krat, tak by ma zaujimalo ako to vyzera, ja som sa zatial rozhodla pre 1ml, uvidim ako to bude vyzerat, mozno casom este tiez pridam, alebo mozno si ani ten jeden ml nedam, lebo teraz par tyzdnov pred operaciou nosa a zvacsenim pier sa strasne bojim, ako budem vyzerat, wara@centrum.sk

davidoff

Wara

áno robia aj v klinike priamo v Novamede predoperačné, mne robili tam, stálo to okolo 40 eur už si presne nepamätám, objednajú Ťa a nečakáš. Treba si tam zavolať priamo do Novamedu ak sa rozhodneš že chceš tam. Ja som bola s nosom u doktora Červeňa, ako som už písala, max. spokojnosť, skvelý prístup všetkých, doktora, sestričiek, vždy som sa tešila na kontroly, všetci sú tam zlatí a mohla som sa pýtať na čokoľvek, na všetko som dostala odpoveď, som nadmieru spokojná, mňa to absolutne nebolelo, ani trošičku. Veľa šťastia

davidoff

Wara

áno robia aj v klinike priamo v Novamede predoperačné, mne robili tam, stálo to okolo 40 eur už si presne nepamätám, objednajú Ťa a nečakáš. Treba si tam zavolať priamo do Novamedu ak sa rozhodneš že chceš tam. Ja som bola s nosom u doktora Červeňa, ako som už písala, max. spokojnosť, skvelý prístup všetkých, doktora, sestričiek, vždy som sa tešila na kontroly, všetci sú tam zlatí a mohla som sa pýtať na čokoľvek, na všetko som dostala odpoveď, som nadmieru spokojná, mňa to absolutne nebolelo, ani trošičku. Veľa šťastia

sabina1205

Ahoj Wara. Ja som síce nebola u Červeňa, ale tiež som minulý rok absolvovala opku. Každá operácia je riziko, ale keď sa dostaneš do rúk dobrému doktorovi, tak sa nemusíš báť. O Červeňovi sa píšu len chvály, takže určite budeš spokojná. Každí to hojenie znáša individuálne. Mna napr. nič nebolelo, nemusela som si dať ani jednu tableku od bolesti, vôbec som nekrvácala po OP, po vyše dvoch týždňoch som sa mohla vrátiť do práce, ale zase kamoška, tá to znášala o niečo horšie a mala aj dosť silné bolesti. Takže je to fakt moc individuálne, ako to potom ten človek znáša. Ja som išla na vyšetrenie najprv k mojej obvodnej lekarke, ta mi zobrala krv a potom s výsledkami na interné a s tými výsledkami ešte na anesteziologicke. Ale myslím, že v týchto súkromných klinikách by mala robiť aj oni priamo vyšetrenia, ale nie som si istá.. Tak veľa šťastia a nech ti to vyjde podľa tvojích predstáv :-)

Wara

kde vam pred operaciou robili hematologicke vysetrenie, ja mam ist k obvodnej, lenze ked pojdem k nej zachvilu bude cely okres vediet, ze mam plastiku nosa, mozem si dat testy spravit aj na inu plasticku chirurgiu

Wara

za 3 tyzdne idem na operaciu, zacinam sa bat, ci je to spravna volba, ja tu operaciu naozaj chcem, len mam pochybnosti, ci to dobre dopadne, kto ma skusenosti s dr Cervenom, ste spokojny s vasim nosom, ako dlho sa vam potom nos hojil