Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

ninini

laura023, kde operuje dr. Kovac?
a mozem sa spytat kolko ta vyjde operacia?
ja som bola minuly rok u cervena, ale potrebujem reoperaciu, tak zvazujem ci nevymenim doktora..

laura023

Ahojte,takže mňa čaká rhinoplastika u Dr.Kováča 5.8.,teším sa,no zároveň mám aj obavy,ako to celé dopadne. Na Dr.Kováča som čítala samé dobré hodnotenia a na konzultácii bol tiež veľmi príjemný a milý,takže dúfam,že aj moj celkový dojem z operácie bude fajn. Inak,neposlal by mi niekto fotky nosa pred a po od tohto pána doktora? Ďakujem ;)

M 25

že okolo osmej mám prísť a potom sa uvidí, pokial sa tam "uložím" , pripravím a tak ,, asi aj o 10h .. nie, nenavrhoval mi ju a ani by som nechcela len lokálnu ..

Lucia200

M25

to poznám :D ja idem ešte len na konzultáciu a každý deň si opakujem aby som to neriešila a všetko už hovorila iba jemu :D a ešte aj prsia :D doktor ordinuje iba v stredu av piatok tak v prvu stredu alebo v piatok ked budem mat volno v praci tak pojdem,tak to necham na osud kedy to bude :D ja chcem ist iba ku Kovačovi a budem dufat ze sa s nim nejako dohodnem. :) Ked ides rano? o kolkej ta bude operovat?

M 25

už ked sme sa dohodli aj na estetickej op, tak som si všímala všetky certifikáty na stene,, snád to dobre dopadne :))

M 25

ja som sa s Kováčom ani nestretla, práve operoval, ale bola som u Kmeťovej , veelmi zlatá a potom konzult. s Kočajdom,, on taký neutrálny,, ale čítala som na neho zlé recenzie :D ešte, že bude len dozerať..
no ja som tam ráno,,

no ja som čakala od 23.4,, ale tie nervy, uff,,

Lucia200

Baby neviete tu niektorá náhodou niečo o Dr. Pavel Biensky?tiež je z roosveltky. Chcem ist k nemu na prsia. Našla som dokopy asi 4 hodnotenia a všetky sú veľmi dobré.

Lucia200

M25

o 13:00 mam byt na konzultácii. Mne ide o tie peniaze,za par mm 900€ ako je to ozaj dost kedze chcem ist este aj na prsia. Skor som cakala ze ked mi ho bude napravat tak mu "omylom" ujde noz alebo noznice a skrati mi ho o tych par mm. :D Aký si mala pocit z Kováča? 15jul je este daleko,ja nemam rada ked musim na nieco tak dlho cakat :D