Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

peter25

Co tak pockat, ako sa to ustabilizuje. Alebo skus nam poslat fotku. Ja neverim, ze to je az taka hroza. Z niektorych popisov som mal pocit, ze ti ludia mali minimalne nos jak ja pred operaciou, a nakoniec to boli pekne nosy s drobnymi chybkami, presne ako aj moj po operacii. Neutocim, len navrhujem.

seyschelka

Dnes som pozerala videa na youtube tyzden po kazda tam ma celkom pekny nos ja ho mam uplne krivy tam kde sa zbrusoval hrbolcek sa vytvoril poriadny hrbol je to trochu makke vyzera to ako tkanivo no mam obavy ze to nezmizne uplne tiez tam kde vkladal stiep je to krive cize mam uplne krivy cely nos este horsie ako povodny stav ked som nemala za sebou ani jednu operaciu hroza

seyschelka

Lucy ano este mam prijst na kontrolu este tento mesiac dr sa stara o pacientov a nenecha ich v stichu len viac toho stastia by som potrebovala...Vie niekto poradit co mu zbrusovali hrbolcek ?Chcela by som sa opytat ci je mozne ze po zbrusovani sa vytvori este vacsi hrbol a kolko trva kym ten podkozny opuch po zbrusovani zmizne .

seyschelka

A este som prisla aj o chrupavku z ucha :) a vysledny efekt je tak ze vobec niesom spokojna skor sklamana a znicena z toho vsetkeho .

seyschelka

Lucy tak uz som konecne doma z kontroly na ten stiep co mi daval povedal ze to sa vstrebe ze preto sa dava viac ze trochu vycnieva lebo ze ak by dal akurat o pol roka by bolo malo a ze mam asi zapal tak od dnes beriem silne antibiotika no a na hrbol ktory je dost vyrazny povedal ze to sa tak sprava po zbrusovani ze je to podkozny opuch ja sa len obavam aby to telo nevytvaralo to nove tkanivo lebo ak mam mat takyto hrbol ako mam teraz tak to je to iste ako pred operaciou len som si prisla o peniaze a vytrpela svoje a to cestovanie spojmi s takym nosom tiez nieje najprijemnejsie .

Trueheart

Lucy>> v BA v Interklinike by ma to vyšlo 1320 € so všetkým. Koľko by to vyšlo v BB u Červeňa? Takže Guba padol u mňa, na LA nemám odvahu ani nervy. Ďakujem za tip, dohodnem si aj s ním konzultáciu :)

Trueheart

Lucy>> v BA v Interklinike by ma to vyšlo 1320 € so všetkým. Koľko by to vyšlo v BB u Červeňa? Takže Guba padol u mňa, na LA nemám odvahu ani nervy. Ďakujem za tip, dohodnem si aj s ním konzultáciu :)