Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

marcelina78

Carie uzasne, naozaj si uplne iny clovek, foto ma zaujalo, lebo ja mam taky nos ako ty pred operkou a tiez silno uvazujem o naprave...Kto ti robil prvu operaciu, ked to dovrzal? To by ma mrzelo, keby mi to na prvykrat nevyslo, lebo 2 x si to odtrpiet a 2 x zaplatit...A dycha sa ti normalne ako pred operkou?

Carie

Toto som ja v povodnom stave a po dvoch plastikach nosa: imgupload.sk S tou prvou som nebola uplne spokojna a este sa mi na spicke nosa vytvorilo zjazvene tkanivo pod kozou, tak som musela na druhu, ktoru som mala u Dolezala. Toto je vysledok. Jedna plastika nosa dokaze zmenit cloveka o 100%

arabela

ivava

a nevies aspon o niekom, kto tam bol tiez na nos a bol by ochotny poslat foto?
som asi otravna ale kedze mam uz po operacii a nedopadlo to moc dobre, tak sa aj bojim ist do druhej aby to nahodou nebolo este horsie.

ivava

lilabmw
hej mam komplet nos robeny..myslim ze za zuzenie spičky by si platila okolo 500e plus narkoza alebo tak nejak...ved skus napisat email dr.Cervenovi...

ivava

lilabmw
bola som aj na prsia takže som za nos platila 1000e ale inak by som viac...
arabela
moja ako ja nie som spokojna na 100percent ale ked si predstavím čo som mala predtym je to omnoho lepsie..a foto tvare moc nechcem posielat sory....

arabela

ivava

veľmi by som ti bola vďačná, keby si mi poslala fotku na mail. ja už mám operáciu za sebou (nie u dr.červena) a rozmýšľam ešte nad nejakou opravou, lebo nie som spokojná. chcela by som ísť k dr.červeňovi.
veľmi by mi to pomohlo pri rozhodovaní, či vôbec ísť do toho.
ak náhodou, tu je mail 301@azet.sk
ďakujem

lilabmw

kolko si platila ja by som len chcela zuzit mäkku cast nechcem aby mi to sekali aelbo co ,myslis ze aka by tam bola cena?ty si mala komplet nosik robeny?