Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

viluskaa

Ja som spravila pred tym jednu hrubku a zacala do mna utocit, ze na aku zs som chodila, ze sa mam ucit a pod...Pri tom, si dievca neuvedomilo, ze mam VS... Ale ja si cenim kazdeho cloveka, nerozdelujem ludi podla vzdelania a ani ich neurazam za pravopis, ako niekto...

viluskaa

Michael, na teba nemam jedno zle slovo, ale daj pozor, aby ta ta primitivna Carie nezacala za tie dve hrubky v jednej vete urazat, ako mna pred tym za jednu hrubku...

viluskaa

Peter, lenze Carie ma naozaj deformitu na nose, ona to nema psychickeho povodu...A zacina jej to skodit na mozog...
A uz tak jej to lezie na mozog ze prirovnava nos k ritnej dierke :D. Mala by si to cim skor dat rezat, lebo zacne byt nebezpecna pre okolie..Vsak carie?

peter25

Kedze verim, ze sa v tom najdes, tak ti odporucam aj Anglicku verziu, je omnoho informativnejsia a pomoze ti omnoho efektivnejsie vyhladat pomoc, ktoru naozaj potrebujes. A neviem ci mas problem s ritnou dierou, ze ju tak casto spominas, ale aj tam sa najde niekto, kto ti pomoze.

viluskaa

Ale tiez ma napadlo, co pisal Peter o tom jazveni, ze ty to presne mas, a preto sa ti to v jednej strane tak zdeformovalo...Davaj pozor teda, aby sa ti to este nezvacsovalo...A ked budes takato drza, tak sa ti to iste bude zvacsovat...Tebe pri reoperacii doktor vyereze to zjazvenie a upravi ti to...Ale, hadaj aku smolu maju ludia ktorym sa to zjazvuje?Za po reoperacii sa ti to moze zase zjazvit a mozno este viac...