Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

viluskaa

A zabudla som povedat to najdolezitejsie, vdaka Kovacovi moje sebavedomie strasne narastlo, konecne sa citim skvelo, som so sebou spokojna, a ovela vacsi zaujem je o mna zo strany chlapov :-)).. Konecne nemam pocit, ze kazdy si pomysli, ked ma zbada ze nosata...Mam pocit, ze si pomyslia, ze som pekna :-)))...

Maya_chic

Carie - ved presne, to aby sa clovek stal odbornikom, fakt dobrý chorirg-estetik by mal vediet co s nosom urobit, ja si vezmem tu fotku tej baby, co som ti poslala v maily, ze moja predstava je najaka taka, popripade moze byt aj rovnejsi, ale nieco take chcem, ja si myslim, ze Cerven nesklame, ale tiez som ten typ, ze pokial by to nebolo uplne hrozne, alebo nejaka nehoda, tak by som na dalsiu operaciu uz nesla, mam respekt, nechcem si stokrat krát lahat pod narkozu, bojim sa

graficka? ake pekne zamestnanie :)

viluskaa

Michael86, iba kvoli tebe som sa sem zaregistrovala, aby som mohla prispiet k teme...Nie si normalny, to ako ty urazas Kovaca je vazne sila...Ak by si si bol cital vselijake clanky, vedel by si, ze vacsinou sa plastika nosa na prvy krat nepodari...Chod na reopku a nedramatizuj...Ja som bola u Kovaca na operacii pred rokom, a vtedy som to tu citala stale, ale kedze som spokojna, prestala som sem chodit..Samozrejme, ze na zdravie.sk chodim nadalej, ale necitam o plastike nosa...Moj nos po operacii nie je idealny, ale je omnoho lespi ako pred tym...Ja sice nemam ziaden hrbol, mam ho hladucky, ale spicka nie je ideal. Ale som viac menej spokojna..Kovac je velmi dobry lekar, s vynikajucim pristupom...Som rada, ze som sa rozhodla pre neho...A odporucam ho...Ja som sice na reoperacii nebola, ale vela ludi na ne chodi, a je to v cene...Tiez som mala prve dni po operacii hrozne pocity, lebo bol opuchnuty, a myslela som, ze taky ostane, ale stale sa to zlepsovalo..Po operacii som sa stale sustredila len na to ako ten nos vyzera, pozerala som do zrkadla z kazdej strany aj pomocou dvoch zrkadiel, a veru aj slzy som vyronila, ze ta spicka je opuchnuta...Nastastie sa to zlepsovalo, a chvilu po operacii som si nasla frajera, a uplne som aj zabudla na to, ze nie som az tak s nosom spokojna...Ked som videla fotky co som sa fotila, uvedomila som si ze ten nos je pekny, a uplne ma uz prestal zaujimat...Jasne z casu na cas ho sledujem...Ale zase na to, ze ja som ani na reopke nebola tak je to super...Si myslim, ze to ze som si v dobe ked som sa trapila, ze ta operaci nevysla (este bol po operacii opuchnuty aj to len podla mna, vsetci vraveli, ze ho mam pekny)nasla frajera mi velmi pomohlo...Takze trapila som sa len mesiac po operacii :DD, laska vsetko zmeni :D...Toho frajera uz nemam, ale aj tak viem, ze mi pomohol v mojom tazkom obdobi... Len preto to vravim, ze Michael keby si si nasiel frajerku, prestal by si sa len do zrkadla pozerat...Ale zase na tvojom mieste by som na tu reopku isla...
A opakujem ja som s Kovacom spokojna, nemam sice ideal nos, ale podla mna ho mam pekny a oproti tomu pred tym ovela lepsie...

Carie

Maya: no, ja som graficka, pre mna je to jednoduche :) Ale neviem, ci sa este na nejaku operaciu nosa odhodlam. V Coreli ti to nepojde, ten je urceny na vektorovu grafiku. Ale tak pri dobrom chirurgovi ziadne taketo veci ani nosit nemusis, on vie co ma robit. Jak ten Cech Dolezal, sam hovoril, ze po odstraneni hrbolu ostane dlhy nos a treba zrezat spicku a skratit ho. Urobil to perfektne a ta baba mu nemusela nic konkretne hovorit, ani ukazovat. Preco taki nie su u nas, ja mam pocit, ze tu mame samych amaterov. Kde ma nejaky nas slovensky chirurg take video na youtube.

Maya_chic

Lucka - ok poslem, no moze byt, chirurg co ma mal operoval povedal, ze nevie ako to bude vyzerat po zlomeni a ze podla toho by sa zariadil, napr. dopredu vedel on aj ja, ze dierky musi narezat a zmensit, lebo pri skrateni mojho nosu by ostali obrovske na mensom nose

carie - ja nemam fotoshop, len corel, asi musim niekde stiahnut, lebo neviem robit zmeny nosa v tom programe, asi sa ani neda

Carie

Chapem, moj nos tiez na niektorych fotkach vyzera byt este vcelku ok, nie az tak velky, a na inych je to horsie. Ja som rozmyslala, keby som este niekedy isla na operaciu, pofotila by som sa zo vsetkych stran a potom vo photoshope to upravila vzdy tak, ako to chcem mat, ukazala by som lekarovi fotky, aj povodny stav, aj moju predstavu. A uz by som isla len niekomu, kto ma na svojom webe fotky pred a po a pacili by sa mi. Takto by to snad dobre dopadlo.

Lucia203

Maya_ chic pošleš aj mne foto aky maš nos teraz? Lebo ja som tiež nechcela zužovať špičku, mne sa páčila ale chirurg chcel lebo po odstraneni hrbola a nalomeni bočných kosti kde to spojil do striešky, vravel žeby špička pôsobila široko. Tak mi ju musel o 2 mm z každej strany zužiť.

Maya_chic

carie - pravdupovediac sa bojim ist ku Kovacovi, lebo odpredu mam nos ok, vyzera rovny, keby mi tam trcali nejake kosti po zlom zlomení by ma asi natiahlo

Maya_chic

Carie - to sa ti mozno zda z fotiek, video zial nemam, naozaj je vacsi ako bezne nosy, aj mna napadlo, ci sa mi bude dobre dýchat s mensimi, ale vsak su ludia s malymi dierkami a dycha sa im dobre :D

musim jasne povedat, co ocakavam, kazdopadne nechcem sa zobudit s rovnakym, ani s prsakom, nech mi ho len znižia, skratia a tie dierky by som ozaj chcela mensie a budem spokojna, hadam ten Cerven urobi dobre, ked sa tam k nemu trepú az z BA a verim, ze Herighovej Kolar vybavoval kade tade, pri jeho kontaktoch, aby to mala najlepsie, keby bolo lepsie v BA, tak ju zoperuju tam, toto beriem ako apson aku taku zaruku.

No jej zužovali, mne zužovat netreba, takže ja nebudem mat taky ako ona odpredu, ale z boku by mohol byt ako jej