Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

Maya: urcite je to lepsie. A pozri si fotky ak nejake ma pred a po. Podla toho uvidis, ci ti jeho styl sedi, lebo co sedi jednemu, nemusi druhemu. Tak som aj ja dopadla s Kovacom.

Carie

Aj baba s velkym a krivym nosom nema problem najst si partnera, nieto chalan! Samozrejme sa moze stat, ze sa najde nejaky zakomplexovany jedinec, kto sa jej (vynimocne mozno i jemu) bude vysmievat, ludia su vselijaki. Kto ma dobre sebavedomie si z toho nic robit nebude. Obdivujem Adelu Banasovu, ze je fakt uzasne sebavedoma a ani z svojho ratafaka si vobec nic nerobi. Ja az take velke sebavedomie nemam. Inak zrovna vcera som kukala film s Gerardom Depardie a ten nosisko ma fakt hrozny. A nevadi mu to.

Carie

Michal, ty prosim ta navstiv naozaj psychiatra a myslim to v dobrom. Depresia je choroba a hocikomu sa moze niekedy v zivote stat, ze sa zruti. Hlavne nepi tolko alkoholu, to ti pomoze len chvilkovo a dlhodobo ti to skodi. Nechaj si predpisat nejake lieky, ber ich pol roka, rok, kolko budes potrebovat a ked uz budes v pohode tak to postupne vysad. Ked ti toto forum neprospieva, tak sem nechod, ked sa potrebujes vykecat, tak sem napis. Ale uz prosim ta so sebou nieco rob! Napis na zoznamku a najdi si zas nejaku babu, podla mna ti to prospeje a len prosim ta nepis, ze ktora by ma chcela s takym nosom! Su daleko, daleko horsie nosy, kukni sa na Gerada Depardieu! A kam to dotiahol.

Carie

Maya: veru minimalne a este ani to nedotiahne do zdarneho konca. K nemu nechod, asi by si lutovala. Ja som myslela, ze ked to u mna neurobil dobre, ze to bola len nahoda, ze som sa mu proste nevydarila, lebo inak boli nanho chvaly. Ale uz je tu toho negativneho na neho nejak moc.

Carie

Lucia: nesuhlasim s tym, ze len posledne dva roky mu nosy nejdu, ja som u neho bola pred 4 rokmi a tiez som nedopadla zrovna slavne. Len vtedy tu na neho boli same chvaly, preto som tam aj isla.

Maya_chic

Lucia - pravdepodobne to bude tým, ja som sa o Kovacovi dozvedela z jedneho ceskeho fora, kde Ceška uplne vyšilovala z toho aký nadherny nos jej Kovac urobil, ze odporuca kazdemu ist za nim az na Slovensko, vtedy som si povedala, ze je najlacnejsi a z vychodu na stred by som to nejak prezila, ved ten nos je na cely zivot, takze su aj spokojní ludia