prosim poradte

Príspevok v téme: prosim poradte
meli

caute baby, mam otazocku..mam predpisanu antikoncepciu chloe, a co som si u lekarky neuvedomila, ze na zadnej strane su napisane dni. trosku ma to poplietlo, normalne mam zacat prvou tabletkou na ktorej je napisane ze start pondelko aj ked menzes dostanem napr, v stredu, vsak? :) mozno torchu blba otazka ale ja sa radsej 100 percentne uistim :)odpovedzte mi prosim diky

simeon

baby, existuje ovela jednoduchsi sposob na uzivnie tych tabletiek. natrite ich vsetky latexom a budu rovnakej farby. potom bude jedno, ktoru zjete ako prvu,nie? dobre, co?

qiu

meli to si nevšímaj... občasne sa tu niekto taký vyskytne...biele normálne ber ked dobereš všetky ružové neni to otrava :) teda ak by si chcela isť 2 mesiace kontinuálne tak ich vynecháš..ale to asi vieš..oki pa

meli

martinka ty si nejaka, no ako to povedat.... nezavadzaj ludi, preco by som nemala brat biele? rob si serandu niekde inde, jo moja?qiu diky aj ja si myslim

martinka9288

ahoj.aj ja som do teraz uzivala chloe.zacni brat tu tabletku kde mas napisene ten den kedy dostanes a je najblizsie k start.normalne pokracuj a nakoniec sa vratis k tym na zaciatku.inak sa mozes dopliest.a tie biele neber!!!