antikoncepcia áno-nie

ifka

jaja:ved hej,presne tak.keby kazdy gynekolog normalne vysvetlil,co HAK so zenou naozaj robi,myslim,ze vacsina by ich to nebrala.no,ale na druhej strane by neboli farmaceuticke firmy take bohate.a lekari by nechodili na dovolenky po celom svete zadarmo:-))

poliewoocka

Letmo som prebehla tuto temu...kondom nie???Akoze...pardon,ale vazeni,pohlavne choroby vam nic nehovoria?Najradsej mam ludi,ktori si nic neprestudovali,cituju par vyrokov z Noveho zakona,ktory pomenili cirkevnici v stredoveku...

jaja

ifka ja ti rozumiem, ale žena, ktorá berie hak a myslí si že jej "sadla" tej to nevysvetlíš, že čo to môže v ojedinelých prípadoch spôsobiť, a nikde nie je napísané že mne sa to nestane... riziko.

ifka

k stranke LPP :je to jedina stranka,kde sa pravdivo vyjadruje lekar internista o vedlajsich ucinkoch antikoncepcie.uplne otvorene pise,ake zdravotne riziko predstavuje HAK.kedze som zdravotnicka,stretavam sa casto s nasledkami uzivania u zien.kto nespravne pochopil,preco som to tam dala,tak je mi to luto.ja som poukazovala len na zdravotne rizika.a to vazne..

jaja

ja mám tiež pocit, že pre mna je väčšie riziko napchávať sa umelými hormonmi, lebo okrem zníženia chuti na sex+mykozy, som mala z hak aj depresie, a to nie je sranda už:-( my kombinujeme kondom+prerušovaná...

deedee

je sice prilis velke riziko ze zena otehotnie ale mam ten pocit ze pre mna je ovela vacsie riziko napchat do seba hormony ktore mi narusia fungovanie organizmu hlavne sa obavam mykoz kedze som sa z jednej dostavala asi rok takze som proti uzivaniu HAK a radsej sa spolahnem na kondom nie je to 100% ale ked sa to skombinuje s metodou plodnych dni tak by to snad malo byt celkom bezpecne

suedenim

wowwo- no..pisala som ze s milovanou osobou,nie s hocikym..asi si si zle precitala..
Ja som po vysadeni nemala ziaden problem, cyklus ostal pravidelny,tiez je to individualne. A podla mna keby mne dcera zacala sexualne zit,urcite by som bola radsej keby brala HAk ako keby mala niekde otehotniet nechcene...

wowwo

jancecka a po kazdej milovacke mate decko?
suedenim, milovanie je na utuzenie vztahu, nie na radosti s kadejakym frajerom, to si nejak mylis. A najkrajsia jebacka je v manzelstve, lutujem, ze som byvalemu dala, aj tak mam nejlepsie orgazmy az teraz, co som starsia. Pochopis, az sa vydas. Ja som hak brala od 19tky do 21 tky, jediny problem, co som mala, vol ten, ze sa mi urobili vyrazticky na brade, nikdy predtym ani potom som nemala ziadne vyrazky. A patrila som medzi stastne, ktore mali po vysadeni na treti mesiac uplne pravidelny cyklus, mnohe maju velky problem s menzesom po vysadeni, musia do nich zase ockovat hormnony, aby vobec menzes mali...V ziadnom pripade by som to dcere neodporucala...