ako otehotniet

ppppp

baby a na svadbu nemas...To je nejake cudne. Dufam, ze vies, kolko stoji dieta. Na ucte by si mala mat aspon stvrt melona...

Ivka 1

Dievčatá ak máte ťažkosti s otehotnením,
rada vám poradím produkty na prírodnej báze pomocou ktorých sa narodilo viac ako dvesto bábätiek ale potrebovala by som vedieť,aké vyšetrenia máte za sebou
vy a váš partner.Napíšte mi na mail ak chcete.

mimirka

žienky moje ked sa vám nedarí otehotniet aj napriek tomu že ste zdravé treba prekrvit pánvu,šup zapíšte sa nejaký kurz kde sa poriedne zapotíte aerobic,taebo..a dúfam že to výnde.Nevidím nič zlé na tom ked sa dvaja lúbia a túžia po dietatku aj napriek tomu že nie sú zobratý manželia.My sme tiež na svadbu nemali radšej sme si spravili babinko a peniažky použili na našu malú radosienku.A ked sme ich už mali potom sme sa zobrali ,malinký mal vtedy rok.Vtedy som pocítila a zátúžila mat aj ja meno ako moji chlapci tak som sa vydala a sme táááááááááááááááky štastnýýýýýýý.

anjelik

kukina ale ja poznam ludi ktorym sa to podari na prvy krat mat dieta a mozno sa to podari aj mne clovek nikdy nevie

kukina

Dieťatko nepríde vždy hneď keď si človek zmyslí. Niekedy to môže trvať aj roky keď sa bez zjavnej príčiny nedarí. Ale je možné si dať spraviť aj astrologický výpočet plodných dní a človek hneď vie na čom je. Okrem dr. Jonáša ho robí napríklad aj astrosofia. čítala som o nej na babetko.sk

baby

pppppp, nemusela som mu povedat ani nie, ja som mu povedala na toto svoj nazor uz dopredu :) a porovnavat dieta so svadbou je chore, dieta je to co chcem, ale kolko ĺudi, tolko nazorov

ppppp

baby, divny nazor na rodinu mas asi ty:) Svojich blizkych povazujem za rodinu, lebo mojou rodinou predsa su:) Ver mi, ze dieta ta bude stat ovela viac ako svadba a zdaleka to nie je len papier. Tipujem, ze keby ta poziadal o ruku, nie by si nepovedala...Nuz ale je to tvoja vec...Mrkni sa vsak len ta zo spasu, kolko stoji mat dieta, len hlupe plienky stoja vela, ked si nemozes dovolit svadbu, tak na dieta rovno zabudni, ked nechces zivorit s tvojim kamosom.