normalný život

Príspevok v téme: normalný život
lilyza

mám 25 rokov, od mojej 18-stky som pracovala pre jednu agentúru, kde som robila spoločníčku (nazvite to ako chcete, problem je v tom, že sa neviem zaradit do bežného spoločenského života, myslim tým neviem či by som vedela pracovať, chodiť každý deň do práce... už som to skúšala ale:( Bojim sa toho, že by som zlihala, že by som nevedela vyžiť z nejakého platu a podobne. Strašne sa preto trápím, mám depresie, nechodím nikam a stal sa so mňa človek, ktorý si vystačí sam bez priateľa, neverím na lásku teda na pravú lásku (bez neveri), som silná feministka. Neviem ako by som sa zaradila, neviem s tou mojou akože prácou prestať, láka ma vidina zárobkou, ale na druhej strane mám poriadne vyčitky. Asi potrebujem psychologa, ale čo mu poviem? Som prostitútka?

oxy

Ty musis mat roztahanu kundu, neviem ci ta nejaky chlap este bude chciet aj s tvojou minulostou. Hlavne ze sa na seba dokazes pozriet do zrkadla, ze?

miloško

Držím ti palce, snaž sa. Som rád, že uvažuješ zmeniť svoj život. Asi máš veľa toho za sebou, chce to zmeniť myslenie. Hlavu hore:)

agina

Nooooo, staci sa dostat do zdravotnictva, tam sa to melie jeden cez druheho, urcite si prides na svoje a popritom si aj zarobis:)