DOBRE RADY

martina363

vdaka sedmikraske mi nadlo tiez z kuchyne...ked chcete roztopit cokoladu, vo vacsine receptov je, ze vo vodnom kupeli(hrniec s vriacou vodou a na nom miska s cokoladou)...ovela praktickejsie je nalamat ju do sacku a pridat trochu oleja pre lesk...a pre istotu dat tie sacky dva..potom len odstrihnete roh a nezostane vam tolko zvyskov ako v miske:)

:-)

zacala som laky na nechty skladovat len v chladnicke a bola som prekvapena ako dlho vydrzia,nevyschnu a su omnoho viac leskle.skuste to,popripade aj inu kozmetiku ako kremy....

sedmikraska

ked robite hranolky (nie kupovane), tak po nakrajani ich najprv dajte osusit do utierky, nebudu tak prskat a budu chutnejsie

martina363

hehe a uz mam dalsiu...nenechavajte caj luhovat dlhsie ako je na krabicke,mozu sa vylucovat skodlive latky, alebo minimalne nechuti tak dobre.

martina363

tak pre ukazku davam prvu radu,pred chvilou som si lakovala nechty...ako zistite,ci mate suchy lak na nechtoch?...oliznete si peru a prejdete po nej nechtom..ked je suchy,poznate to,ked nie je,neoskrie sa lak:)...jo a na nechty sa nefuka,lak tym straca lesk.