kruhy pod očami..

Príspevok v téme: kruhy pod očami..
dominika_nr

..mám kruhy pod očami.. dosť ľudí sa ma na to už pýta.. či málo spím a podobne.. spím dosť.. ale cítim sa poslednou dobou unavená.. stravu mám dobrú aj pitný režim.. aký môže byť problém?... mám s tým ísť k lekárovi?... raz mi to vidno slabšie, inokedy dosť výrazne... poradte prosím..

dilemator

A preco nevyskusate mikromasaz ocneho okolia? Podpori vam to odtok lymfy cez lymf. kanaliky a odplavi toxicke latky z ocneho okolia.

heureka

ja mam tiez kruhy a uz to je par rokov...
najprv si lekarka myslela ze je to kvoli chudokrvnosti lebo som nou trpela kvoli nejedeniu masa..lenze chudokrvna uz skoro rok nie som a kruhy mam stale..neviem sa ich zbavit...takze moze to byt zo zdravotnych dovodov aj nemusi

martin242

Vidíš toto ma nenapadlo, ja mám tiež relatívne nezdravú farbu pokožky, možno je to tým, že moc nechodím na slnko a možno je to chudokrvnosťou.
Železo sa v strave nachádza pokiaľ viem najviac v mäse, žeby som teda skočil k mäsiarovi? :)
Viem, že železo vo forme tabliet užívajú vegetariáni, resp vegáni, tiež majú veľmi "prirodzenú" farbu pleti :)

floral

ja mam ten isty problem. tiez moja sestra a jej dcera. vsetky 3 sme chudokrvne. tak to bude spojene s tym. mam aj dost zlu farbu...taku popolavu. mam predpisane zelezo, ale nerada ho beriem. preferujem ho prijimat v strave...

:-)

moze to byt nieco s oblickami,skusila by som najprv nejaku detoxikaciu a ak by to po takom mesiaci nepreslo tak by som sla za obvodnym,lebo nemusi vzdy to byt len kozmeticka vada

martin242

Ja mám tento istý problém a veru netuším, prečo.
Tiež sa ma ľudia pýtajú, či nefetujem, alebo nepijem a podoobne.
Spím, koľko potrebujem, plakať neplačem :) tak neviem...