MOŽE SA PERVEZNAK,KLAMAR a NEVERNIK dlho pretvarovat ???

[zruseny12]

presne aj ja som taka... moze sa mi pacit neviem ako zenaty,ale ked raz je zadany tak smola...jednoducho,uz si urcim urcite hranice...

cat

nieco na ten sposob maria, ja osobne, ak by som sa aj zalubila (nazvyme to tak..)do zenateho a vidim, ze teda opusta rodinu, zvlast kde su aj deti, tak by som sa urcite stiahla, lebo ak to urobil raz, to je jedno, pre aky dovod, urobi to znova. asi sa zenil moc mlady..

[zruseny12]

ale tym nechcem zastavat milenky tych chlapou...lebo jak mile zistia,ze su zenaty mali by ich nechat,ale vacsinou je to uz neskoro,ale pocula som aj o takych ktore vyhladavaju iba zenatych...je to individualne...asi podla povahy...a charakteru...

[zruseny12]

zalezi akym sposobom sa dali dokopy,lebo vacsina chlapou sa robi chudacik,ze mu je ublizovano atd.jaku ma semetriku zenu....a tak ho zacne dotycna lutovat...atd.a tak to pomaly ide,az kym sa to da...

cat

mozno ho aj upodozrievaju, ale s povahou aku maju, im to je asi jedno, lebo im na nom nezalezi a vedia, ze aj tak si najdu ineho, vykonnejsieho po vsetkych strankach..

[zruseny12]

moze byt,ze nakoniec sa o neho boja...ja som len pocula,ze mojeho ex manzelka ho strazi ako oko v hlave a pritom nam rozbila manzelstvo...a teraz sa sama boji aby aj jej toto neurobil...:0)))..../ked je to pravda,lebo som to pocula len od znamich/

ilina1

ano tiez si myslim, ze niektore zeny si chcu nieco dokazovat ake su este atraktivne alebo maju nejaky iny problem a nic im nie je svate, ani zenaty muz. Len ci potom toho uloveneho neupodozrievaju ze aj im moze nieco take vyparatit.Hmmmm?