Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MOŽE SA PERVEZNAK,KLAMAR a NEVERNIK dlho pretvarovat ???

[zruseny12]

cat,nie je to len v zahranici,staci ked robis v zenskom kolektive a to je jedno kde...aj na konci sveta to bude rovnake...

cat

este som chcela dodat, ze najprv som zila v mylnom domneni, ze podvadzanie je cisto muzskou vysadou (lebo som sa vzdy stretla len s touto moznostou) ale bohuzial zistujem, ze skutocne aj zeny vedia byt vypocitave svine, hlavne v zahranici, tak dufam, ze sa tento mor nerozsiri aj u nas...

ilina1

takze nam nic neostava kocky zlate, len zapriet samu seba(privelku dobrotu) a byt sebavedoma,rozhodna,drstna zena!take si muzi viac vazia alebo sa pri nich nedvazia...to sa aj rymuje, takze to musi byt pravda:-))

[zruseny12]

presne aj ja suhlasim s tym vyrokom,len nech sa to ukonci seriozne a nie klame rok a potom este si mysli,ze mu je ublizovano...atd.a aky bol chudak,ze musel znasat to a to a kym nemal inu tak mu to vsetko vyhovovalo...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.