MOŽE SA PERVEZNAK,KLAMAR a NEVERNIK dlho pretvarovat ???

dr.jajbolí

kým mu na to neprídeš! Keď to má niekto v krvi a robí to odjakživa, zmení sa len pred tebou a na pár mesiacov. Nesľubuj si od toho nič pozitívneho.
"Keď by ma aj pod šibenicu viedli a sľubovali celý Rím, ja hrdo zdvihnem hlavu a poviem: CHLAPOM NEVERÍM!" To len tak som citovala. Mám priateľa, ktorý sa už už zmení(pri každej novej družke), ale vždy to padne ako na začiatok. Ba dokonca chodí aj za bývalými!!! Na všetky si nárokuje!!! Ako turecký paša v háreme!

nikea

poznam jedneho, dnes ma okolo 60 r. Co hp poznam, asi 20 r, tak podvadza svoju zenu, len tak huci. pritom je stastny, rad sa zabava...nemyslim, ze to ma nejaky vplyv na jeho dusevne zdravie . :-)...to len my zeny sme take hlupe naivne, vernost nadovsetko.
Mam dost cez 40, takze mam nejaku osobnu skusenost za sebou a pozorovanie okolia. Ziadnemu chalpovi by som dnes neverila. Laska az za hrob? prosim Vas, kde zijete.

ilina1

cat, celkom ma zaujal tvoj nazor. a preco si myslis ze nemoze byt stastny(ono si totiz trafil(a) ze sa hraje na stastneho). Tak preco nemoze byt kutocne stastny???

mirka ff

veru moze,nastastie som sa s tym priamo nestretla a dufam ze ani nestretnem,ale kamoska mala 3 rocny vztah a ked dosla nato ze jej je neverny tak sa este povykrucal ze to nieje pravda,dokonca ze si dotycny zacal aj s jej susedkou,tak ho potom obe pekne klepli.

sedmikraska

kedze je nevernik, moze svoje perverznosti vykonavat s milenkou a ak aj na to prides, tak sa z toho vytoci, pretoze je klamar...

martina363

bohuzial moze...a neuveritelne dlho...u mna mal sice 25,ale bol neverny rok...ze na to maju zaludok a nervy...