Časté močenie

Príspevok v téme: Časté močenie
dora

Mávam niekedy problém, že častejšie potrebujem ísť na WC. Niekedy v noci aj dvakrát. Cez deň keď som nervózna, alebo keď pijem kávu tak viackrát, ale keď som v kľude tak niekedy idem až po 4 hodín. Problémy ani bolesti nemám. Vie mi niekto poradiť, či je to v poriadku, alebo mám vyskúšať nejaký čaj.

glamora

zdravim, mam velke problemy s castym mocenim, trva to uz asi 2 tyzdne a je to velmi neprijemne .. denne idem na toaletu aj 20 krat .. a to nehovorim o noci... zacinam mat pri tom aj bolesti .. bola som aj u lekara ale ten nevie z coho to je.. moze to byt z nachaladenia? .. alebo neviete nejaku radu ako to trosku vyliecit?

evab

Ahojte.Mám problémy s častými opakovanými zápalmi močových ciest.Keď mám niekde ísť, behám na WC každú chvíľu, keď som doma je to menej často. Veľmi sa preto trápim, najradšej sedím doma, mám len 30 rokov, musím niečo robiť a začať opäť normálne žiť a nemyslieť iba na to či mi treba alebo netreba cikať.!

vlado

Ahojte,tiez mam problem s castym mocenim,je to velmi neprijemne.Casto sa mi aj stava ze ak mocim tak citim ze este dost velka cast ostala vo vnutri a tak asi 0 15 min sa musim vratit a to sa opakuje niekolko razi. Nemoze to byt nejake alergia ? ake latky su najviac mocopudne? comu by som sa mal vyvarovat? dik za radu

kvieta

ak je mocenie neumerne prijmu tekutin... moze to byt diabetes alebo infekcne ochorenie obliciek...vyhladala by som lekara

clyoooooo

Ahojte. aj ja som mala také problémy,bola som aj u urologa,aj u gynekológa ale nevedeli zistiť že aký problém mám.trvalo to im asi 7mesiacov kým ma vyliečily.ale doteraz nevedia že čoho. :-(

jaaaaa

juuuj ani mi nevravte, ja sice nemam prehanky v noci ale cez den, niekedy aj po 15 minutach, co je naozaj o nervy...aj som uvazovala ze s tym pojdem k lekarovi ale potom je to zas na isty cas v poho, takze nakoniec sa k nemu nikdy nedostanem.

janík

jedno nočné močenie je v norme,viac nie,slabé obličky (prevláda otváranie nad zatváraním),posilniť ich- akupunktúrou

poradkyna

Podla mna to bude ok. Kava odvodnuje.Asi to zavisi od organizmu.Ja tiez musim casto...niekedy aj 3x cez noc (podla toho aky hlboky mam spanok).Je to otravne, ale co narobime.