Krasne stihle litka

Príspevok v téme: Krasne stihle litka
ivanka83

Ahojte vsetci, viete mi niekto poradit nejaky cvik na stihle litka. Zial stavba mojich litok je dost siroka, no verim, ze mi poradite nejaky cvik, ktory mi pomoze na zostihlenie. Viem, ze so strukturou nic nenarobim, ale viem, ze trosku zostihlit by sa dali:)Moj snubenec ich ma krajsie ako ja a to som zena:)))))))))))))))))))

qiq

vynechanie bielkovin ti nemusi zabrat.. ja som semivegetarianka uz od malicka a koli precistovacej diete som sa musela vzdat aj mlieka a vyrobkov z neho.. a aj napriek tomu som mala stale silne nohy, aj stehna aj lytka a od pasa hore som zas len rebro a koza, vyzera to hrozne, taka rozpolena osobnost :}, teraz mam dokoncla len 46 kg pri vyske 169, ale bojim sa pribrat, lebo hadaj kde by som iba pribrala? na mojich problematickych partiach - nohach..
tiez si myslim, ze cvicenim na lytkach neschudnes..

ni...

inanka83 to si ma potešila aj ja nie som dobrá v gramatike:( keď ja neivme ja si dám raz y a raz i ... a nevime sa rozhodnúť mne sa tam hodia oboje.. som z toho smutná lebo každý si z toho robí srandu.. a aj keď to myslia zo srandy tak mne to tak nepríde.. učiť sa učim výborne.. mám dobre známky lne gramatika mi nejde.. dosť ma to deptá

katka12991

Mam 17 rokov, uz druhy rok meriam denne do skoly 3 km pesi tam aj spat. No odkedy som zacala chodit na to gymko, zhrubli mi lytka. Neviem co s tym. Cely zivot som bola chuda az vychudnuta a teraz... nemozem si obliect co chcem... A nohy sa zdaju byt dole sirsie ako hore... Ak mozete, poradte... dakujem :)

ivanka83

Inteligencia Nasa:
Ja som sa za to uz ospravedlnila. Vid prispevky nizsie.Mam s y a i problem a co uz. Mozes ma pokladat za neinteligentnu ako chces, je to tvoj nazor...Este raz sorry, ze to tak reze oci.Maj sa.

Martin_242

amily: Toto je tak mimoriadne hlúpy názor, že som sa nemohol zdržať komentára...
Tebe skrátka odumrela značná časť svalovej hmoty na lýtkach takýmto cvičením.
Blahoželám, čaká Ťa Nobelova cena za výskum v oblasti medicíny.

amily

Ja mam jeden ucinny, kedysi davno som ho cvicievala a tak sa mi stencili lytka,ze som iba cumela. Ale je to makacka. Chyt sa rukami skrinky alebo cohokolvek a zacni sa prevazat na spicky. A stale. Hore a dole. Skus 100 a potom sa budes citit ako v nebi, ked prestanes :)

Martin_242

Na hmotu lýtok sú veľmi dobré výpony na lýtkach, 4 série po 20 opakovaní so záťažou na začiatok povedzme, minimálne 50 kg (kedže sa jedná o ženu).
Lýtka na to, aby rástli potrebujú vysokú záťaž a dlhé trápenie, pretože hmotnosť, ktorú celý život nesú pre nich nič nieje.

dd

ja mam tiez problem so sirokymi lytkami..uz tolkokrat sa mi pacili vselijake cizmicky na zimu a pod..lenze mozem tak viete co..pretoze ich zapnem max.tak kusok nad clenok..ono to mozno nie je az take strasne, ale na velkost cizmy 36 je sara na cizme priserne uzka..z mojho pohladu jak pre babiku..takze by ma tiez zaujimalo, ci sa to da nejako "zhodit"..uz mi to lezie na nervy, bo v zime tazko zhanam topanky..