TUčNé LýTKA

martin242

kykynka: Pri Tvoje váhe už by chudnutie nepomohlo a nebolo by ani zdravé.
Niektoré ženy skrátka bývajú útlejšie v hornej polovici, ale boky a nohy majú silnejšie, s tým moc bojovať nejde, takže nemá zmysel sa s tým ani trápiť, mimochodom, každému chlapovi sa páči niečo iné.
Ostatným: Ak máte nadváhu, schudnite a uvidíte, posiľnovanie prinesie len trošku svalovej hmoty naviac, teda prispeje len k zvýšeniu objemu, skôr pomôže behanie a plávanie, ale zásadné zmeny veru nečakajte.
Aj tak si myslím, že trošku preháňate a skutočnosť je taká, že síce nemáte vychudnuté pipasáry modeliek z časopisov, ale normálne nohy.

bearinka

čaute...ja mám takisto hrozne silné lýtka, aj ked ja som tučná celá, ale tie lýtka sú aj tak strašné... ale fakt sa dajú max posilovať, čím sa ale ich objem nezmenší, len budú ešte svalnatejšie...keby sa s tým dalo niečo spraviť:(

macko13

mno cica.mam podobny problem hlavne na lytkach....kks...neni som tucna....vysoka som tiez..ale lytka..kks..tie mam poridane....vatsie ako 100 rocny bicyklista....podobne neviem co s tim....pochybujem ze sa ece neco da.....

martin242

Bohužiaľ, okrem schudnutia nič.
Kedže neviem Tvoju výšku/váhu, ale predpokladám, že obezitou netrpíš, lýtka, ich tvar a objem je väčšinou geneticky daný, navyše partie, ako lýtka a predlaktia obsahujú pomaly rastúce svalové vlákna, ktoré sa len ťažko vypracujú.
Skús si prehmatať lýtka a zistiť, či je tam viac tuku, alebo sú pevné a svalnaté. tuk sa zhodiť dá, len nie lokálne, ale celkovo, o svaly na lýtkach neprídeš nijako.