Berie drogy? Ako sa to prejavuje?

Príspevok v téme: Berie drogy? Ako sa to prejavuje?
cinderella-c

Moj priatel sa predvcerom strasne potil...tvrdil mi vsak, ze cely den pracoval a vecer to asi prehnal s cvicenim...bola som snim cely vecer..na druhy den uz bol nedostihnutelny na telefone...neotvaral dvere...jeho mama mi tvrdila, ze mozno si nieco "pichol"...nikdy predtym som nepostrehla ziadne jeho zmeny nalad, alebo nieco take...sprava sa vzdy uplne normalne...potom mi len povedal, ze bol strasne vycerpany a prespal cely den, viem, ze je po prechodenej chripke, tak to teoreticky mohol byt nasledok neliecenej choroby...ale ajtak mi to vrta hlavou..ja som sa s drogami nikdy nestretla...nemam absolutne ziadnu skusenost, ale zaujimalo by ma, ako sa prejavuje pozitie drogy na chovani cloveka...

Nikol663

Ahojte, aj ja mam taky problem, ze si nie som ista ci priatel neberie pervitin.... som s nim 10 rokov a uplne meni spravanie. Problem je, ze s nim nie som denne, pretoze pracuje inde. Takze nemozem posudit priznaku ci ma napr. rozsirene zrenicky alebo sa poti.... zmeni, ktore vidim su v spravani ku mne a k inym ludom.... je ovela nervoznejsi, reaguje dost podrazdene, niekedy mal zase stavy, se bol smutny a mal pocit, ze ostal na svete sam... nikdy nic take nepisal... ked som mu otvorene povedala, ze na neho sedia priznaky uzivania pervitinu strasne na mna vyletel... stale 100%-tne tvdri, ze si to len raz zafajcil, ale tam to skoncilo..... no taketo spravanie ma uz cca mesiac.... myslite, ze je clovek schopny sa k takemu niecomu priznat alebo to bude neodbytne zatlkat stale???? dakujem

Ninni

je zhovorcivejsi, a niekedy skace z temy na temu, to je dost typicke, neje, nespi, chudne, je podrazdeny, väcsie oci, aj väcsie zrenicky, ak to berie casto, tak je to citit aj z pokozky a potu

manira

Dobrí deň chcela by som dozvedieť že aké príznaky má pervitín lebo moj priateľ tvrdí že nebere ale na nete to čo som čítala tak vela vecí zchoduje k tomu že my klame a bere napr. má čudní pach z úst keď sa boskáváme, je mervôzní, niekedy neje a poslednom čase schudol poriadne a je aj občas agresívní ale neviem či mám pravdu preto by som potrebovala poradiť ako by som to mohla zistiť aby to nezbadal.
Chcem to vedieť či my klame alebo nie.
Ďakujem

Golem

Ako sa drogy prejavuju zmeny nalad,potenie malokedy,nepricetny viraz,nevnimavost atd :) je toho vela ide aj podla toho co si das napriklad piko---> plny energie nevydrzal by na jednom mieste pot tam moze byt ;) Nechutenstvo
Marihuanna---> Nevnimavost,Tvorive myslenie,Napuchle oci, Nasledna ospalost,Chut do jedla,Vela myslienok,Mierne sluchove aj vizualne halucinacie A problem s pamatou
LSD--->Je pomenena realita vidi ine farby atd :) !!! nie veci co neexistuju !!!
Durman---> Durman je satanisticka droga (Clovek vidi strasidla,duchov,a neprijemny hmyz :)Strata ostreho videnia na par dni :) Zrenice naplno a Halucinacie uplne zive nevies co je realita trvaju 3 dni :)

natusa42

cinderella ty blaznis,alebo ja mam halucinacie uz ?
za to,ze spal a je unaveny z prace tak berie drogy ????:O:O:O:O preboha,tak moj chalan by uz musel byt drogovo zavislym :D vzdy,ked je unaveny
a matka jeho to len tak zabila,alebo srandovala a ty to hned nafukujes...a mne ludia vravia,ze som hysterka a prehanam,ale toto by mi v zivote nenapadlo a ak chces vediet,ako sa drogy jednotlive prejavuju,skoc do kniznice,tam maju vela knih odbornych najma o tomto,kedysi som sa tomu venovala odborne ...najma v sekcii psychologia hladaj