Berie drogy? Ako sa to prejavuje?

Príspevok v téme: Berie drogy? Ako sa to prejavuje?
cinderella-c

Moj priatel sa predvcerom strasne potil...tvrdil mi vsak, ze cely den pracoval a vecer to asi prehnal s cvicenim...bola som snim cely vecer..na druhy den uz bol nedostihnutelny na telefone...neotvaral dvere...jeho mama mi tvrdila, ze mozno si nieco "pichol"...nikdy predtym som nepostrehla ziadne jeho zmeny nalad, alebo nieco take...sprava sa vzdy uplne normalne...potom mi len povedal, ze bol strasne vycerpany a prespal cely den, viem, ze je po prechodenej chripke, tak to teoreticky mohol byt nasledok neliecenej choroby...ale ajtak mi to vrta hlavou..ja som sa s drogami nikdy nestretla...nemam absolutne ziadnu skusenost, ale zaujimalo by ma, ako sa prejavuje pozitie drogy na chovani cloveka...

co ja wweeém

a jak kazdy bere drogy??? ateda viem ze mak je droga, kava tiez, cigarety...len nem kazdy fajci, pije kavu a zere mak, vies moja?? ( a mok či máaak je aj zdravy).
...
prosím ťa,a len nekecaj!!!!!!!! to uz aj chleba je droga ci co ?

asi mi to nepali, alebo to nepali tebe a si taka sprosta... ze tu na fore nemas co robit!! tak sa maj!!!paá

co ja wweeém

0vecka @ a ty drogujes ked mi nemame ani sajjmu?? to je super, ze my nemame sajnu a nevieme nic o drogach, mi sme neni zavislaci :D to si akoze fakt zabila:D

0vecka

sa mi zda ze 90% ludi tu nema o drogch sajnu.... drogy su rozne a rozne su aj ich prejavy.... najlepsie spravis ak si kupis test a je to vybavene...

Laura22

jajka dovolim si ta poopravit:Jajaja ked sa ta budu na preoperacnych vysetreniach pytat,ci beries drogy,nepovedz,ze ano,ale povedz ze si tak SPROSTA ze beries drogy...

jajaja2

Dobrý deň. Chcem sa opýtať na nasledovné:
Minulý mesiac ma kamošky nahovorili na pervitin. Dala som si ho asi 6x za 1 mesiac. Teraz som však zistila, že na budúci mesiac musím byť operovaná v celkovej anestéze. Je to nebezpečné? Môže to robiť nejaké problémy? Nikdy predtým ani od vtedy som nič podobné neskúšala. ďakujem