sexuálna neznalosť D:

Príspevok v téme: sexuálna neznalosť D:
neskusena

Ahojte, mam 14 rokov. Chodim do deviatky a od septembra nastupujem na gympel. Som asi divna, nerozumiem mnohemu co sa sexu tyka. Spoluziacky sa so mnou nebavia, lebo neovladam vela veci, moji rodicia su dost konzervativni a ked som im povedala, ze sa chcem porozpravat o tom, ako to prebieha medzi dvomi ludmi, odvetili, ze ma nemajú zaujimat pozemske pudy. No poradte mi? Potrebujem vselico vysvetlil. Poradite mi? prosim, som trapna, v triede vselico rozoberajú a ja nicomu nerozumiem.
Napriklad co je to pisink, alebo kaviar, ci ako, ani neviem ci to spravne pisem. Prosim nesmejte sa mi. Ja si myslim ze uz mam vek na to aby som ohladom sexu vedela viac. Alebo co myslela spoluziacka tym, ze ked bol chalan v nej, a vystriekal sa do nej, ze to z nej vytekalo. ja to nechapem. Teda viem zaklad ako to prebieha, ale ako to z nej mohlo potom vytekat?? prosim najde sa niekto co mi to vsetko vysvetli?

neskusena

nemusim detaily, staci mi zaklad, alebo chcem detaily? len oni sa chichunaju, mne to smiesne nepripada, lebo neviem o co ide a potom sa chichunaju na mne, ze v akej dobe to zijem, ci nemame doma telku, ale my mame telku, to tak take veci davaju? ja si nemyslim ze je dobre, ak take veci davaju v telke, ved je to osobna a sukromna vec kazdeho

poliewoocka

Ejakulat obsahuje spermie.Zena otehotnie,ak sa spermia spoji s vajickom,zvycajne vo vajcovode alebo v maternici.Zena moze otehotniet,aj ak to z nej vytecie.Predsa nieco tam ostane,100% nikdy nevytecie...a spermie sa snazia najst si cestu k vajicku.Takze,ak nechces otehotniet-kondom,ktory zabranuje ejakulatu dostat sa do tela zeny,alebo antikoncepcne tabletky,ktore zabranuju uvolnenia vajicka a jeho naslednemu oplodneniu.

neskusena

Ale zase nechapte ma tak, ze sa chystam praktikovat sex. este nie, som moc mlada, ale myslim ze zaklad by som mala vediet. vraj na gymply bude sexualna vychova, ale vsetci to budu ovladat len ja nie D:
a co je to anal? teda viem co je analny otvor ale prosim vas, nepovedzte mi to co si myslim? to musi strasne boliet a pisink je hnus D:

sexualna vychova

poliewocka haha mas ju na starost teraz ty! jasne ze sa na teba namotala,ona potrebuje priamo a detaily :-)

sexualna vychova

Pocuj neskusena,predtym,nez ti tu ludia budu pisat rozne prispevky ci rady,by si sa mala trosku po nete pokukat a precitat si rozne odborne clanky,ked si cez google najdes vyraz trebars "sexualna vychova",lebo je rozdiel ci chces vediet prave to,co si napisala,alebo sa chces tym hlbsie zaoberat. Si prave v puberte a rastie ti "perie" co je normalne,ale tu je velmi dolezite,kto ti toto vsetko vysvetli a ako to ty zoberies...najlepsie by aj bolo,keby ti to osobne nejaka dospela osobka vysvetlila,ktorej doverujes,trebars teta alebo starsia kamaratka? Neviem...s rodicmi tazko,kedze su konzervativni

poliewoocka

Ahoj neskusena.Mas to tazke..rodicia by si mali vazit to,ze sa s tymito otazkami obracias prave na nich.Mali by to byt prave oni,kto by ta mal zaucat a pripravit na buduci zivot.Je to smutne,ale mnoho "konzervativnych" ludi si mysli,ze "co nie je vidno,to nie je...".Sice,mas "len" 14.Mala by si vediet aspon teoreticky,co a ako.A tvoje kamaratky-z toho si nic nerob.Su este primlade,myslia si,ze su na sex vyzrete,ale nie su.Chcu len zaujat.No ak ta tato problematika ozaj zaujima-
pissing-je to sexualna praktika,pricom oboch partnerov vzrusuje,ked sa pred,pocas alebo po sexe ocikavaju.
A to,ze sa do nej "vystriekal" znamena,ze mal ejakulaciu=vyron semena a to hadam vies,co je:)a to,ze to "z nej vytekalo"..znamena len jedine-ejakulat v zene po styku neostane.Kam by zmizol?Bud sa vyhodi s pouzitym kondomom,alebo vytecie.