Pomoc - strasne sa mi toci hlava...

959

V tomto momente ma nič iné nenapadá, iba to, že je to obrovské hsazardovanie so svojim životom. Preboha skoro 3 dni mať takéto stavy a nechať to tak?
Ale keď si Stanko sam nevstupiš do svedomia, tak mi ti darmo budeme radiť. Ty sam musiš chciet, tak sa prosím ta zdvihni a utekaj čo najskor aj na pohotovosť. V pondelok može byť už neskoro!

zaia

boze, ako moze niekto takto riskovat? moj sused si raz myslel, ze mu seklo v chrbte a ze to prejde. neisiel k lekarovi, cakal. neprechadzalo, o tri tyzdne konecne isiel a mal nador na chrbtici!!! nasledovalo ozarovanie, ale nepomohlo nic. nechcem tvrdit, ze keby bol isiel hned, boli by ho zachranili, ale vzdy je hlupost neist na vysetrenie.

[zruseny12]

stano25,no neviem ale fakt by si mal ist k lekarovi,lebo ked sa ti tolko dni toci hlava,tak mozes byt aj prepracovany atd.a mozes zle dopadnut...sak to nie je az take strasne...prajem ti krasnu dobru noc...a hlavne pokojnu...a zajtra skoc k lekarovi...

dr.jajbolí

Prosím ťa pekne, prečo si sa neodhodlal? Veď lekári sú tam kvôli nám, tak prečo? A vieš čo? Keď ideš na pohotovosť, tak ťa poslú možno aj inde, a možno ani ta nikde nepošlú, len ti zmerajú tlak a možno ti pichnú nejakú injekciu. Ale keď ťa aj pošlú, všade ťa hneď vybavia. Cez týždeň všade musíš čakať a objednávať sa a stratíč veľa času a trpezlivosti, až nakoniec to vzdáš. Využi pohotovosť. To ti fakt vravím zo skúseností. Keď si vorkoholik, tak využi nedeľu na ošetrenie, len ťa prosím, neodkladaj to už, veď môžeš dostať aj porážku a budeš si to vyčítať! Poslúchni Maminku! A rodičov máš? vedia o tvojom probléme alebo si niekde sám?

stano25

Ja som sa do tej nemocnice neodhodlal... Stale dufam, ze je to z chrbtice a ze sa to nejak uvolni... Stale je to ale rovnake. Tak neviem. V pondelok asi zajdem k svojej doktorke... Len ma fakt dost desi, ze to trva uz tak dlho

dr.jajbolí

Stano25, čo sa stalo? Hadam nie si v nemocnici? A možno, že zase pracuješ, alebo ťa zase bolí hlava a oddychuješ?

dr.jajbolí

Stano25, Halóóóó´!!! Si tam? Veľmi som zvedavá, ako ti je, či si bol u lekára, ak áno, čo ti povedali? Dúfam, že nič vážne, napíš nám, robíme si starosti!!!