Pomoc - strasne sa mi toci hlava...

stano25

No, dotknut nosa sa dokazem, na zvracanie mi bolo skor okolo obeda, teraz uz menej. Ale nevracal som. Kazdopadne je normalne, ze by to od tej chrbtice trvalo cely den? Fakt doktora teraz riesit nemozem. Mam strasne vela roboty. Vdaka

ethel

dokážeš sa so zavretými očami dotkúť prstom špičky nosa?Ja neviem,ale podla toho čo opisuješ by fakt nebolo od veci,keby si zašiel k lekárovi-neurológovi.Pokila sa ti to nezlepší do nejakej 21,choď na urgent,ak nie,a zajtra ti bude tak isto určite choď ku doktorovi.

hmmmmmmmm

moze to byt krcna chrbtica, pricvikol si si nejake nervy pri tom spani na gauci., alebo od vnutorneho ucha.ak to neprejde zajtra, chod k doktorke,nech ti na to nieco da.mas aj pocit na zvracanie??

stano25

Prosim vas, nedokazete mi fakt nikto poradit? Nejak konkretnejsie? Co by to mohlo byt? Lekara teraz riesit nemozem a trva to cely den... Mam taky horuckovity pocit ale horucku nie. Hlava sa mi toci stale. Akoby som bol opity. Pozriem sa na jeden bod a vsetko okolo sa toci... Aj s chodzou mam problem. Prosim

stano25

Ahojte, stale to nepreslo... Zacinam mat strach... Je mi zle - trochu aj na vracanie, spotim sa... Pospal som si chvilu uz aj na normalnej posteli, poriadne som sa napil a nic... Furt sa mi strasne toci hlava a taha ma do pravej strany... Prosim, co to moze byt?

lujzaaaaa

no myslela som to vážne, treba piť vela tekutín a ak sa ti točí hlava tak si lahnúť potom sadnúť a pomaly sa prejsť, ale tak ako keby si zvykalo telo. Lebo vážne odpadneš a potom čo.