Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti chrbtice

Príspevok v téme: Bolesti chrbtice
amy389

mam 17 rokov a uz 2 roky pretrvavajuce bolesti chrbtice najviac v krizovej oblasti a v krcnej. Casto sa mi zasekavaju stavce. Boli ma hlava uz 2 roky bez prestavky z krcnej chrbtice a ziadny doktor mi nepovedal co mam robit aby to prestalo. Chcem konecne zit a nie sa dopovat tabletkami :(. vie niekto poradit nejake rehabilitacie ale cvicena. Moje problemy vychadzaju z toho ze som 12 rokov vrcholovo cvicila gymnastiku. Dakujem

amy389

nad chiropraktikou rozmyslam kolko to asi priblizne stoji ?
ja chodim ku rehabilitacnej kazdy mesiac a ona mi da stale vsetko naspat tam kde ma byt

izabelka

vyskusaj nejakeho chiropraktika mozno potrebujes aj napravit trocha chrbticu a stavce ja som bola u chiropraktika tiez som mala problem s chbticou a chodila som tam asi dva mesiace mi to postupne prestalo

fraisee

pilates. mam problemy s chrbticou, odkedy som sa dala na to cvicenie, nemusim chodit na rehabilitcie, mne to dost pomohlo. vyskusaj, ale opatrne, nech si viac neublizis.

aneata

moja,aj ja som cvicila gymnastiku, hoci nie vrcholovo, vsetko bolo ok...teraz mam problemy s krizami a tiez krcna chrbtica...sama si praskam krcne stavce a neviem ci je to ok. je to ako droga, zlozvyk, hoci sa mi bude asi triast hlava ked budem starsia. ale s krizami mam velke problemy a tiez mi nik na to nic nepovedal....uz sa bez bolesti ani nepostavim z postele a neviem sa poriadne zohnut. mala som vsak jedno obdobie tazku pracu, ktora mi to zhorsila a teraz sa z toho neviem dostat.
poradi niekto??