Panadol Femina - skusenosti

RNG

panadol femina:
www.ch.gsk.cz.
Tam jasne najdete napisane, ze moze sposobit problemy s ladvinami,. pecenou, zaludkom a utoci aj na zrak. Nez by ste to mali pouzivat dlhe roky, premyslite si to dobre!
Kazdy sa boji zamorenia potravin a vzduchu, ale zamorenie a poskodenie tela chemikaliami z liekov, to nie?

RNG

dovolim si vas upozornit aj v tejto teme, ze na zmernenie alebo odstranenie menstruacnych a predmenstruacnych problemov pracuju niektore potravinove doplnky lepsie a bezpecnejsie, nez chemicke lieky.
Odporucam Yam(hormonalny polotovar)
2z1 gram
Pupalkovy/borakovy olej=protizapalovy GLA 3x1 gram
damiana(2x500 mg) a
Dong Quai, 2x500 mg.
Hlavne yam a pupalka su mimoriadne ucinne/.

envy1234

ja som mala toto iste na zakladke aj celu strednu- v prvy den menstruacie krce, teploty, odpadavala som a vracala... cely den som prelezala a ked sme nahodou mali v skole pisomku, profaci ma posielali domov ... kvoli tym bolestiam(boli neskutocne, mne niekedy ani tri ibalginy nezabrali, potrebovala som sa "predavkovat"ibacmi, aby som nejako zaspala a cely den som v horucke a krcoch prelezala doma...nic zdrave)som zacala brat antikoncepciu a krce su prec, ani neviem, ze mam menstruaciu.. brala som rok yadine, boli na mna asi prisilne, lebo mi zacinalo sibat z nich, ale teraz mam yasmienelle(malo hormonov) a tiez je to ok.. ziadne krce, teploty, vracanie ani odpadavanie.. viem, ze HAK tiez nie je najzdravsia, ale baby, same viete, ake je to desit sa vlastnej menstruacie... no tak ja uz sa, chvalabohu, nedesim :)

aduliena

Ahoj baby,

má niektorá z vás takú skúsenosť, že keď si dáte ibalgin, tak máte silnejší menzes? Lebo ja mávam taký slabý a keď som si minule dala ibalgin, lebo ma dosť bolelo brucho, tak som mala také silné krámy, ako keby ma podrezali....Stalo sa to niektorej z vás? Zdá sa mi to čudné....

mirkaaa

petiqua6 no veru, ked som chodila na strednu a dostala som to tak kazda profka or profak ma mohol poslat domov, az tak hrozne som musela vyzerat :D, mne tiez nic nezaberalo az kym som nedosla na kombinaciu 2 ruzove tabletocky a nato alkoholik, je to zla kombinacia,ale musim fungovat....Vraj pri porode nebudem mat velke bolesti tak som zvedava :D

petiqua6

veru mirka, aj ja zavidim babam, ktore netrpia ziadnou bolestou, lebo trapit sa takto kazdy jeden mesiac, to uz je fakt moc. mne nezabera skoro nic, takze ja sa trapim fakt kazdy mesiac, vyskusala som uz hadam vsetko, ked sa mi da, tak jedine pomoze spanok.

mirkaaa

No mne osobne tiez nezabrali, tak ja ostavam verna ruzovej tabletocke a neskor na krce alkoholicek malicky, lebo inac by som v tento den musela prelezat, mne osobne zabera len toto, kazda sme ina....Jej zeny ja zavidim dievcatam, ktore nemaju bolesti...

......................

dr jajboli, dorsiflex a myolastan je na priecne pruhovane svalstvo,to nema s maternicou nic spolocne.takze na menstruacne krce nezabere.jedine ak ta boli velmi chrbat od toho/a mas krc/