co teras robit?

Príspevok v téme: co teras robit?
blade44

Prezivam taske obdobie vsetko co som dlhy cas budoval sa mi zrazu zrutilo.Ako tak to zvladam aj ked ma chytaju depresie.Moj problem spociva v tom ze jedina vec na ktorej mi este zalezi je moja piratelka.Iba na nu sa tesim,iba snou sa citim dobre,ona je teras moje vsetko.Ked teras premyslam o buducnosti vzdy sa tam objavi ona.Ja sa bojim vsak ze tymto sposobom ked si vsetko "budujem" na nej sa velmi sklamem.Keby sme boli spolu uz navzdy nevidim v tom problem ale co ak sa rozideme?Mam sa radse trosku pred nou uzavriat aby som bol tak povediac uchraneny pred pripadnym rozchodom? Dakuejm za rady.

blade44

ja jej tazko dokazem verit.Ten vztah je na mensiu dialku vidime sa tak 2-3 krat do tyzdna.Ja by som bol s nou velmi rad kazdy den.Lenze ja vzdy vsetko vymyslam nejake nove napady aby sme boli spolu viacej ona nikdy s niecim takym neprisla.Tak to ma dost odradza.A uz som si vela krat preveril ze ona nepotrebuje byt somnou kazdy den

poliewoocka

Blade,neboj sa:)Laska je krasna vec.Ja prezivam nadherny vztah zalozeny na dovere,oddanosti,porozumeni a obrovskej LASKE:)Myslim len na to,aki sme stastni,ako je nam spolu dobre,aku budeme mat krasnu buducnost,ako si budeme uzivat zivot.Na rozchod som nikdy ani nepomyslela a to sme na seba tak naviazani,ze nevydrzime bez seba ani den:)sme spolu 9 mesiacov..uzivaj si Lasku,ak je stastna,pretoze mnoho ludi to stastie nema a cely zivot nenajde to naplnenie..ten skvely vnutorny pocit niekoho milovat a byt milovany...

blade44

Ja sa bojim mysliet ze je vsetko v poriadku.Bojim sa toho ze sa na nu velmi naviazem a ak by bol ten rozchod tazko by som to prezival.

[zruseny12]

ja si tiez myslim,ze nemas mysliet na rozchod...alebo mas nejake podozrenie...lebo ked je vztah v poriadku myslim si,ze na rozchod sa nemysli...vobec...

blaaa

preco by si to mal robit? uzivaj si vztah, ked ju lubis, daj jej to najavo. ked ju chces objat, obijmi ju. preco by si sa mal zdrziavat, nechapem to?
Alebo mi potom vychadza, ze si nevyzrelz a nevies co chces, ked ju lubis a uz teraz myslis na "pripadny rozchod"!