Uľaviť si? neuľaviť

Príspevok v téme: Uľaviť si? neuľaviť
muneca_brava

ahojte
mozem poprosti vase nazory, nie hanenia,len nazory :(

moj frajir, ma problemy s naduvanim, dakedy sa pri mne drzal a vobec si neulavil,hanbil sa,
ale dnes - si prdne aj ked spolu jeme :(
alebo ked sexujeme :(
uz som to nevydrzala a povedala som mu,ze je to drze, hnusne, nechutne..

on sa ospravedlnuje, ze on za to nemoze, ale ze ked si neulavi, tak ho boli strasne brucho a ma pocit,ze ho roztrhne..

ale ja, keby sa mi chcelo akokolvek - prdnut si- pri sexe,ani pri jedle to neurobim..

on ma ete nepocul ulavit si..

mam pocit,ze sme z inych svetov.. :(

mozete len napisat,ci:
1.si ulavujete pri jedle s milovanou osobou???

2.si ulavujete pri sexe s milovanou osobou???

lebo neviem,ci je to normalne, ale iba mne sa to zda hnusne a drze,
alebo je to vazne hnusne a drze/ako prasce v chlieve..a moj frajir sa nevie slusne spravat..

nekritizujte prosim,len poradte..

[zruseny12]

presne prave som to chcela napisat....ze by mal toto riesit....a ked sa da ist niekde mimi,ale jednu vec by si si mala aj ty uvedomit,ze naduvanie a vetre...su dost vazna vec a ked zasa si clovek nemoze ulavit, alebo by zadrzal tak by si sposobil len bolest....porozpravaj sa s nim a rieste to spolu...tazko sudit ked nevieme,preco to robi...vetre su vazna vec...

aduliena

Ak má také problémy s nadúvaním, možno by bolo vhodné, keby navštívil lekára. A v každom prípade, pri jedle by to robiť nemal, nech sa vzdiali na toaletu. Mne osobne by to pri jedení veľmi vadilo.

hojky

taq ja by som si v spolocnosti moyey milej neulavil... lenze ak ma problemi mozno zato fakt nemoze... aj keby sa cel zdrzat mozno sa to ozay neda...