°Chcela by som babo ale co s tymi stalymi mykozami???

Príspevok v téme: °Chcela by som babo ale co s tymi stalymi mykozami???
stale chora :(

Uz od asi prvej menstruacie ma trapia neustale sa opakujuce mykozy,kvasinkove infekcie a vsetky mozne pliagy ktore sa na zenu mozu nalepit :((( cize uz to bude spolu asi tak 10 rokov...v tom mladsom veku som zo zaciatku chodila ku gynekologovi pomaly kazdy mesiac a vzdy nieco nasiel a predpisal mi lieky..potom som to zacala trocha flakat ked som nevidela nijake zlepsenie a kaslala som na liecenie infekcii pretoze som nepocitovala nijake palenie...len vytok,teda ma to nijak specialne neobtazovalo.chodila som v tom obdobi k lekarovi tak raz rocne,vzdy mi nieco dal a ja som bola po vybrati celeho lieku zas tam kde predtym.no ked som si nasla priatela zacala som sa znova pravidelne liecit ale vysledok je rovnaky ako pred rokmi :( stale nieco.ani neviem ake je to byt v tejto oblasti zdrava.uz som z toho zufala,chceli by sme si v blizkej dobe zalozit rodinu ale ako mozem otehotniet ked mam stale nejake infekie ???
uz naozaj neviem ako sa ich zbavit.teraz chodievam aj k imunologicke.pichaju mi immodin na podporenie imunity ale samozrejme to nic nerobi :(((
poradte mi co mam robit,co by sa este dalo vyskusat lebo ja uz neviem.
velmi chcem mat pekne babo,nechcem ho nicim nakazit ani nijako ohrozit :(((

ifka

:-))uz si nepis stale chora,ale napr.o chvilu zdrava:-))..po cesnaku alebo cibuli si urob fajny citronovy kysly caj,dobre ti pretravi,nebude ti tazko a nebudes tak citit za touto zdravou zeleninou:-))

mjanik

tieto nepríjemnosti sú väčšinou vyvolané nesprávnou funkciou pečene,prípadne aj sleziny a obličiek.Vyhľadaj skúseného akupunkturistu,ten ťa toho neduhu zbaví

stale chora :(

brala som hak ale mala som snad vsetky neziaduce ucinky co tam boli vypisane tak som ju hned po mesiaci vysadila.
Tak v piatky a soboty okolo mna nechodte nasadim cesnak :))))

ennnnnna321

urcite je to sladostami.aj ja som mavla takyto problem.odkedy som sladke vylucila skoro uplne, aj problem sa stratil uplne.

ifka

HAK uzivas?alebo si uzivala?..a ten cesnak a cibulu aspon v piatok a v sobotu:-))..ttc(tetracyklin) je doxybene+entizol.je to na preliecenie tvojich problemov.tie sladkosti a plesnive syry ti udrzuju stalu hladinu pliesni v tele.aj mne to velmi chuti,ale rozlucila som sa s tym.

stale chora :(

salamy nejem vobec a zeleniny velmi vela :)..je pravda ze sladkosti a plesnive syry papam v dost velkom mnozstve takze to obmedzim.a peso to ja chodim velmi vela lebo len na zastavku hore dole to je 2 km a este co v meste pobeham :) ale ten cesnak s cibulou si neviem predstavit :( to sa neda kazdodenne,sak nemozem taka smradlava po meste chodit. neviem co je to TTC tak ak by si mohla :) dakujem

ifka

stale chora..:-))..v prvom rade si povedz:uz stale zdrava..potom nasleduje zmena v stravovani.vylucit vsetky pliesnotvorne potraviny: salamy,sunky,sladkosti,plesnive syry...zaradit do kazdeho jedla surovu cibulu,cesnak,ostatnu zeleninu.prejst denne aspon dva km peso(ja idem z prace domov cca 5km v peknom pocasi).no a poriadne preliecit seba aj partnera.TTC+entizol tri tyzdne a aspon tri balenia diflucanu.drzim palec.

Ivka 1

Samozrejme to môžem napísať aj na forum
ale niekedy sa musim pytat aj veci intimneho charakteru,hlavne keď sa jedna
o ťažkosti s otehotnenim.
Kto ma zaujem napíše a kto nemá,nech nepíše a ak sa Ťa to netýka,tak ani nečítaj.