Co na skrotenie hustych rozlietanych vlasov?????...

Príspevok v téme: Co na skrotenie hustych rozlietanych vlasov?????...
mufinqa

ahojte..mam dost huste vlasy...vcera som bola u kadernicky a mam ich skratene asi 15 cm pod bradu...a mam ofinu nabok...no..a chcem sa vas spytat ci mi neviete poradit nejaky pripravok..kondicioner balzam alebo proste nieco co ked si dam po umyti na vlasy tak budu poddajnejsie hebkejsie a lahsie upravitelne?...prosim aj ceny..

lenka333

budu mať aj v tescu to tuzidlo..a ked si das na vecer rano ti budu skor stať hore dupkom..ako budes v noci spať tak ti ostanu a tuzidlo k tomu este pomoze..radsej si ich umy cez deň..

mufinka

ok..a myslis ze to tuzidlo wellaflex bude aj v drogerii v tescu?..chcela by som si uz zajtra kupit aby som v pondelok uz mala s tymi vlasmi nieco...a este otazka...mozem si dat to tuzidlo aj ked si vlasy umyvam vecer?..lebo sa mi zda cudne ze si davat tuzidlo na noc akoby..bude to rano v dobrom stave?..

lenka333

mastne nie..skor suche..kedze fen pri castom pouzivani vysusuje vlasy..ked sa ti točia tak radsej iba nanes tuzidlo a nechaj volne vyschnuť..popripade chvilku suš asi do polosucha a potom nechaj volne vyschnuť ked ich nechces mat rozlietane...od tuzidla ich budes mat akokeby trosku tvrdsie a ucelene..ja si bez tuzidla a masky neviem predstaviť upravu vlasov..

mufinka

no aj by som si to zehlila ale nemam cim a mama hovori ze zehlicka mi je zbytocna a ze je dost draha...tak zas nemam to az nejake uplne strasne ale uz nech sa to aj toci kam chce ale nech su tie vlasy aspon take...sudrzne a lesklejsie...proste nech nie su take akoby som prave z vichrice vybehla..
a ked sa to vyfenuje...nie su tie vlasy z toho ja neviem..mastne?..prepacte ze take asi jednoduche otazky ale mam v tom zmatok..

lenka333

mufinka-ano..votrieš do vlasov a vyfenuješ,alebo vyzehliš ako uz uznas za vhodné...tak trosku do dlane si striekni a votri do vlasov a je to..

[zruseny12]

ano asi ti davala penove tuzidlo...ale kazdemu pomaha nieco ine,je vela teraz penovych tuzidiel...a potom je aj oznacene...jemne tuziace,atd.tazko radit...

lenka333

MUFINKA-nizsie v prispevku som ti popisala ze aspon mne sa najviac osvdecilo tuzidlo wellaflex bud s leskom alebo silno tuziace..a stoji asi 110-120sk..a ano to je tuzidlo tá pena...len si ju votrieš do vlasov a nezmyvaš

mufinka

no zajtra idu nasi do tesca tak sa skusim v drogerke poobzerat po nejakom tuzidle...a mam dve otazky...ake je podla vas najlepsie plus cena...a potom..ako sa vlastne pouziva lebo som ho nikdy nepouzivala ale myslim ze ta kadernicka mi ho davala...dala mi taku penu do vlasov a nezmyvala to len to vyfenovala..bolo to tuzidlo?