Co na skrotenie hustych rozlietanych vlasov?????...

Príspevok v téme: Co na skrotenie hustych rozlietanych vlasov?????...
mufinqa

ahojte..mam dost huste vlasy...vcera som bola u kadernicky a mam ich skratene asi 15 cm pod bradu...a mam ofinu nabok...no..a chcem sa vas spytat ci mi neviete poradit nejaky pripravok..kondicioner balzam alebo proste nieco co ked si dam po umyti na vlasy tak budu poddajnejsie hebkejsie a lahsie upravitelne?...prosim aj ceny..

moniqa87

tym co sem napisem ti asi nepomozem, ale aj ja mam huste vlasy, strasne rozlietane a vlnite, mna len napadlo ci by si z toho ake mas vlasy nechcela urobit skor prednost.... ale zasa to sa dari mozno len mne...
ja ked chcem mat poddajne vlasy, tak to nedocielim nicim inym ako zehlickou, ale kedze si nechcem nicit vlasy tak som si musela najst jednoduchsiu upravu... ked si necham volne uschnut vlasy a ocesem ich tak mam hotovy afro uces a to staci len ze trocha pohnem s hlavou... takze si ich necesem hrebenom, len si ich prejdem prstami a radsej rozstrapatim ako rozcesavam... no po uschnuti ich potom mam take vselijake, tak si na ruky rozotirm trocha gelu a votriem ho do vlasov, nic neucapkavam, radsej sa snazim ich rozstrapatit a este podobne postupujem aj s lakom na vlasy... v podstate moja jedina rada znie, skus si ich upravit bez cesania, ak sa ti to nebude pacit tak neodporucam...

lenka333

mufinka- ja mam tiež husté vlasy a kucerave..neviem ci aj ty mas aj kucerave..ale ja v prvom rade po kazdom umytí pouzivam masku na vlasy,necham pol hodku..potom rozcesem aplikujem penové tužidlo silno tužiace a necham volne vyschnuť..vosky,a kremy su dosť mastné..to je riesenie na 1den..a tuzidla som mala rozne druhy ale najviac som spokojna s wellaflwx stojí asi 120sk..kde ako..a masky na vlasy-aj schauma je dobrá co som az bola prekvapená,potom fructis,elseve a aby som nezabudla vsetky masky kupujem na suche a poskodene vlasy alebo farbene...a ked si sušiš vlasy tak radšej s difuzerom ten ti tak nerozfuka vlasy..

[zruseny12]

ked si davam krem tak uz nedavam vosk a naopak...a lak si davam uz nakoniec ked je uces hotovi tak ho este stuzim lakom aby drzali trochu vlasy po kope a boli trochu take tvarovane....lebo inak uces by sa rozpadal...

mufinqa

no skusim teda...a este som sa chcela spytat...ze ked si dam na vlasy lak mam ich este nejako upravovat?..alebo proste co a ako s lakom popripade s tym voskom...

[zruseny12]

uz na suche,ked ich mam vysusene a su dobre kremy s aloe vera...ale nie vela zase,lebo by si ich mala mastne....tak decentne...aspon mne to pomaha...

[zruseny12]

kamos sa tu takto rad zabava na inych,ze kamos?ja mam skusenosti z voskom,alebo po umyti si dam trochu kremu na ruky a prejdem po vlasoch...ale to plati na moje vlasy....neviem ,co by pomohlo tebe...