dr.jajboli-kde si???

mamca

Áno,ale je to len jeden z postupov,ktorý je odporúčaný a treba zohľadniť práve možné riziká,dôležité je aj dodržanie počtu obmývania a následných krokov.
Ako sa ti zapálila chrbtica? To by sa nemalo stať.

ventil

mamca, ta kneippova metoda nie je vlastne derivacny kupel? obmyvanie pohlavia studenou vodou? je o tom aj knihak,citala som ju. aj som to skusala, len sa mi velmi zapalila chrbtica a musela som prestat, lebo som takmer nemohla chodit od bolesti.

mamca

Kneippova metóda-oplachovanie studenou vodou príp.sedací kúpeľ,najlepšie by bolo,keby sa ti podarilo zohnať knihu o páterovi Kneippovi,aj v knižnici -ak nie,zbehnem a pozriem ti to u nás,vypíšem presne do mailu,ak budeš chcieť.Používa sa to aj v kúpeľoch-niektoré postupy.Obklad-zemiaky v šupe uvariť,popučiť a priložiť na podbruško,teplé až vlažné,na cca pol hodiny.

dr.jajbolí

Ani ty? JA som šla spať ale som začala byť taká hladná, čo som dnes nič nejedla, že som si dala osie hniezdo a zatiaľ, kým som jedla, tak som tu zase trochu snoril, ale už naozaj idem spinkať. Dobrú nôcku!

dr.jajbolí

Aj tebe Krisha aj tebe Ventil. Stráž nám to tu! Strašne sa mi páčil ten AMplión, podarený Ventil, nie?!

dr.jajbolí

Krisha, dúfam, že sa nenahneváš, ak ťa teraz nechám, musím ísť do hajan. Dnes som mala veľmi ťažký pocikaný deň, prepáčiš mi , však? Ale budem na teba myslieť. Nemáš nič nové ohľadom toho tvojho?