moja kamarátka ANA

pusate

gilliane,nic si z toho nerob ze uz 2 roky nemas kramy ja som to este nedostala nikdy a uz mam 17 rokov. kolko mas rokov? moje BMI sa neda urcit lebo je kazdu chvilu ine ale hybe sa od 15,8 do 20,0. raz tak potom moj nepriatel jojoefekt apotom zasa dolu ahore a...dokola uz ma to nebavi furt chudnut a priberat...

centimeter

osobne moja kamaratka to nieje ale neviem sa jej zbavit iked viem kde vedie cesta k tomu ale este tam nieje odvaha
ale moja kamaratka to rozhodne nieje a ani nebude- dobrovolna ovsem

majakaaa

Dievčatá,Vaša kamarátka Vás vedie cestou na cintnorín. Za chvíľu budete bez zubov,vlasov...potom na hadičkách a potom...
Tak sa spamätajte,kým nie je čas. Kamarátka by mala pomáhať,nie zabíjať.

centimeter

cm a co robis ked ti chyba cukor? nechcem si dat nic co ma cukor a nieto este kalorie navyse myslis ze cola light aspon trochu je ok?

cm

ja to robim tak ze ked soi cem enco dat ..tak to len pozujem a vyplujem ..a to je pohoda chut mas s teho a vobec s teho nepriberem ..teda aspon dufam

jaja2222

gilliana
chod sa liecit lebom s tvojim bmi zomries tak odhadujem ... do roka??
mas horsiu chorobu ako je rakovina, rob s tym nieco
dievca s tvojim bmi vyzera akoby prave vyliezlo z truhly blede same kosti proste na umretie

aňa654

lenze ani toto niesi ty!!!!! Co nechces mat deti?????? A frajera???? Chces vzdy len hladovat a vzbudzovat v lludoch lutost a odpor????????? Ana neni kamaratka!!!!!! Predstav si kamosku ktora ta nici, robi ti zle a nenavidi ta - je to kamaratka????!!!!!!!! Je to nepriatelka!!!!!!!!!! Nepriatelka ktora ta neznasa!!!!!!!!! A aj ty ju musis nenavidiet!!!!!! Ved je to chore.......hoci ked som aj ja mala anu tak som sa bala aj tohto ale kazdy mi hovory aka som teraz lepsia a stastnejsia a hlavne MAM KVALITNEJSI ZIVOT BEZ HLADU!!!!!!! To si uvedom!!!!!!!!!!!!!!!!!

kyblik

palinnka dakujem velmi! s tymi listockami to skusim to je super napad:) ano to je pravda a castokrat sa snazim si povedat ze chudnutie ma predsa nebude ovladat ale hned pride jedno velke "ALE" a je koniec s mojou vsugerujucou sa myslienkou:)
vdaka velmi a klobuk dole ze si to zvladla mate moj obdiv naozaj dufam ze aj ja sa tam raz dostanem:) a tesim sa na ten tvj pribeh naozaj